[PR] Dare 2b MTB Maraton Skrzyszów 2015 – Trzy dystanse. Dwa koła. Jedna Pasja

[PR] Dare 2b MTB Maraton Skrzyszów 2015 – Trzy dystanse. Dwa koła. Jedna Pasja

[PR] Biznes na dwóch kółkach. Rynek rowerowy rośnie w siłę
Rowerowy Dirt Picnic Suszec ’19 #GodziekBrothers
Northec MTB Zimą w Długosiodle i “Żołnierze wyklęci” [PR]
Mazovia MTB Marathon zaprasza do Olsztyna
[PR] Finałowe ściganie na AZS MTB CUP

Już 11 lipca 2015 r. w ramach programu „RUSZ SIĘ!” odbędą się emocjonujące zawody rowerowe Dare 2b MTB Maraton. Wyścig  rozgrywany będzie w Skrzyszowie koło Tarnowa w formule maratonu MTB. Uczestnicy przy okazji sportowej rywalizacji będą mogli poznać malownicze zakątki Małopolski. Na zwycięzców czekają m.in. vouchery na wysokiej jakości odzieży techniczną Dare 2b i Regatta.

Program „RUSZ SIĘ!” powstał z myślą o ludziach, którzy lubią wychodzić z inicjatywą i chcą zachęcać innych do aktywnego spędzania czasu. Jakie projekty mogą stać się częścią programu „RUSZ SIĘ!” i uzyskać wsparcie marki Regatta? Zawody, festiwale, treningi, wydarzenia jednorazowe lub cykliczne, lokalne lub ogólnopolskie – forma i dyscyplina nie mają znaczenia, liczy się przemyślany pomysł, jak np. Dare 2b MTB Maraton  i odwaga na jego realizację.

Miasteczko startowe Dare 2b MTB Maraton zlokalizowane będzie w centrum Skrzeszowa na terenach wokół boiska sportowego „Orlik”, zaś areną zmagań będzie fragment Pogórza Ciężkowickiego pomiędzy Skrzyszowem a Pasmem Brzanki. Organizatorzy przygotowali trzy dystanse: najkrótszy Quarter to 32 km , następny Half to około 65 km, a dystans Full to około 80 – 85 km w górzystym terenie.

Maraton ma być odejściem od typowych, płaskich miejskich maratonów MTB. Już najkrótszy dystans to ok. 500 metrów przewyższenia! Nie zabraknie na nim każdego rodzaju podłoża od szybkich krótkich odcinków asfaltowych, poprzez zniszczone polne drogi na leśnych duktach i ścieżkach kończąc. Jeśli dopisze pogoda, zawodnicy startujący na dłuższych dystansach będą mieli szansę zobaczyć Tatry!

Osoby zainteresowane imprezą wszystkie informacje znajdą na stronie www.ruszsie.org. Zapisy będą przyjmowane do 11 lipca 2015 do godz. 10:30. Wysokość opłaty startowej do dnia 10 lipca 2015 r. wynosi 45 zł, w kasie w dniu zawodów 65 zł.

***

Program „RUSZ SIĘ!” powstał z myślą o ludziach, którzy lubią wychodzić z inicjatywą i chcą zachęcać innych do aktywnego spędzania czasu. Każdy, kto chciałby zorganizować imprezę lub cykl wydarzeń, które za swój cel mają zachęcać do aktywnego wypoczynku może przez cały rok, acz przynajmniej z trzytygodniowym wyprzedzeniem zgłosić swój projekt poprzez formularz na stronie programu „RUSZ SIĘ!”: www.ruszsie.org. Każda ciekawa inicjatywa ma szansę uzyskać wsparcie produktowe od marki odzieży outdoorowej Regatta.

Dare 2b to angielska marka, której celem jest produkcja wysokiej jakości zimowej odzieży, obuwia i akcesoriów. Została stworzona z myślą o miłośnikach zimowych sportów, snowboardzistach, narciarzach, sportowcach ekstremalnych – a także dla tych, którzy aktywnie spędzają wolny czas oraz cenią sobie wygodny i nowoczesny strój. Wszystkie produkty marki Dare2b są wytwarzane z najwyższej jakości materiałów technicznych (nylon, stretch, polar, etc.) z użyciem zaawansowanych technologii.

Dare2b_MTB_Maraton_Skrzyszow_plakat

 

COMMENTS

DISQUS: 0