Wyniki – 27-28 czerwca 2015

Wyniki – 27-28 czerwca 2015

Wyniki – 7-8 października 2017
Plan na weekend 25/2017
Plan na weekend 26/2017
Katarzyna Hendrzyk-Majewska (Duda-Cars TP-LINK Rybczyński) – BikeCrossMaraton – Mosina
Bartłomiej Oleszczuk (Duda Cars TP-Link Rybczyński Team) – Bike Cross Maraton, Skoki
ŚWIAT

Mistrzostwa Świata w maratonie MTB – Val Gardena, Włochy

  1. Alban Lakata – Topeak Ergon
  2. Christoph Sauser
  3. Hector Leonardo Paez Leon – I.IDRO Drain Bianchi
  • Wojciech Halejak (JBG-2) – miejsce 45
  • Mariusz Kozak (JBG-2) – miejsce 54
  • Mariusz Michałek (JBG-2) – miejsce 61
  • Bogdan Czarnota (Volkswagen Samochody Użytkowe) – miejsce 85
  • Łukasz Klimaszewski (Mitutoyo DEMA PWR) – miejsce 110

  1. Gunn Rita Dahle Flesja – Multivan Merida
  2. Annika Langvad
  3. Sabine Spitz
  • Michalina Ziółkowska (Volkswagen Samochody Użytkowe) – miejsce 12
  • Magdalena Sadłecka (BodyKinetic.pl) – miejsce 23
  • Iwona Szmyd – miejsce 50

BMC Racing Cup – Yverdon, Szwajcaria (C2)

  1. Julien Absalon – BMC Racing
  2. Lars Forster
  3. Martin Fanger

  1. Irina Kalentieva
  2. Nathalie Schneitter
  3. Alessandra Keller

US Cup – Coloradno Springs, USA (HC)

  1. Raphael Gagne
  2. Russel Finsterwald
  3. Todd Wells

  1. Catherine Pendrel
  2. Katerina Nash
  3. Erin Huck

POLSKA

Bike Cross Maraton – Mosina

  1. Paweł Górniak – Duda Cars TP-LINK Rybczyński
  2. Bartosz Kołodziejczyk – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Rafał Szturo – TTC BULL

  1. Katarzyna Hendrzyk-Majewska – Duda Cars TP-LINK Rybczyński
  2. Klaudia Janik
  3. Ewa Szmankiewicz

Hurom XC Cup – Puchar Ziemi Łódzkiej – Zgierz Malinka

Elita


  1. Łukasz Matusiak – Gatta Bike
  2. Paweł Król – Warszawski Klub Kolarski
  3. Łukasz Staszko – Maxxbike

Masters


  1. Mariusz Marszałek – Kettler Bike
  2. Marcin Malinowicz – Rowery Turowski
  3. Jakub Szałapski – Cyklomaniacy.pl

Kobiety


  1. Anna Urban – Kettler Bike
  2. Dorota Warczyk – LKK Start Tomaszów Mazowiecki
  3. Kinga Janiak – Maxxbike

Puchar Strefy MTB Sudety – Walim

  1. Gracjan Krzemiński – Mitsubishi Materials
  2. Dariusz Poroś – Romet Racing
  3. Łukasz Ryż

  1. Joanna Ignasiak – Quest Sport
  2. Monika Strychar – Mitsubishi Materials
  3. Ewelina Otryl – Twomark Sport Specialized

Leszczyńska Liga Rowerowa – Krzywiń

  1. Adam Adamkiewicz – 64-sto Leszno
  2. Wojciech Mizuro – Real 64sto
  3. Jakub Kazubski – Real 64sto

  1. Małgorzata Witek – Strefasportu.pl

III Maraton MTB “Kociewie Szlakiem” – Kociewie

  1. Michał Bogdziewicz – Nexus Team
  2. Bartosz Banach – Hotel Cztery Brzozy Aptekagemini.pl
  3. Maciej Zielonka – ASE

  1. Joanna Banaszek – Cyklo
  2. Zofia Rzeszutek – MLKS Baszta Bytów
  3. Dorota Bogacka – GK STG

MTB Cross Maraton – Kielce

Masters


  1. Michał Ficek – Volkswagen Samochody Użytkowe
  2. Michał Neumann – DMG Mori Cyclo Trener
  3. Arkadiusz Jusiński

  1. Ewa Karchniwy – SCS OSOZ

Fan


  1. Tomasz Dygacz – DMG Mori Cyclo Trener
  2. Grzegorz Maleszka
  3. Adam Dziuk – Sengam Sport

  1. Magdalena Fejfer – Trybik Northwave
  2. Agnieszka Nowiczkow – BLU Cersanit Team Refleks
  3. Kasia Laskowska – Finisher.pl

Poland Bike Marathon – Góra Kalwaria

  1. Adrian Jusiński – TRW Cloudware
  2. Ernest Kurowski – Olsh Paramedyk
  3. Jarosław Wolcendorf – Jakoobycycles.com

  1. Izabela Macutkiewicz – ProWomen MTB
  2. Magdalena Chmielewska – Warszawski Klub Kolarski
  3. Ewa Duda – TRW Cloudware

COMMENTS

DISQUS: 0