[PR] Bike Cross Maraton w Mosinie k. Poznania

[PR] Bike Cross Maraton w Mosinie k. Poznania

Maratony MTB w kraju 2017
Plan na weekend 31/2016
Michał Górniak (Rybczyński Bikes Remmers TP-Link) – Bike Cross Maraton, Mosina

Bike Cross Maraton zbliża się do Poznania – w niedzielę 28 czerwca w oddalonej o 20 km od stolicy Wielkopolski Mosinie odbędzie się trzecia edycja cyklu maratonów MTB.

W Mosinie zainaugurowany zostanie Puchar Powiatu Poznańskiego – w całym Bike Cross Maraton wyścigów odbywających się na terenie powiatu jest w sumie pięć.

Na dystansie MINI do przejechania będzie 27 km, na dystansie MEGA w ramach 54 km trasy będzie czekała dodatkowa atrakcja w postaci przejazdu po fragmencie trasy XC. W ramach uatrakcyjnienia cyklu, od wyścigu w Mosinie organizatorzy będą regularnie wprowadzać na dłuższej trasie różne ciekawostki.

Trasa biec będzie szlakami na obszarze Wielkopolskiego Parku Narodowego – należy pamiętać, że jest to teren szczególnie chroniony i w związku z tym decyzje dotyczące wyznaczenia przebiegu Maratonu zostały dostosowane do tych okoliczności.

Organizatorzy zachęcają do docierania na maraton z całymi rodzinami – oprócz opcji wspólnego kibicowania, dzieci będą tradycyjnie już zapraszane do udziału w specjalnie dla nich zorganizowanym przedszkolu rowerowym.

Start nastąpi o godzinie 11:00 (dystans MEGA) i o 11.30 (dystans MINI) z miasteczka rowerowego, które powstanie specjalnie na tą okazję na terenie Polany Pożegowskiej w Mosinie.

Rejestracja i więcej informacji na stronie www.gpmtb.pl.

Bike Cross Maraton Gogol MTB Mosina plakat

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0