Wyniki – 13-14 czerwca 2015

Wyniki – 13-14 czerwca 2015

REKLAMA
Plan na weekend 15/2017
133 km Singletrack Glacensis
Ruszyły zapisy na Puchar Strefy MTB Sudety 2017
Puchar Strefy MTB Sudety – kalendarz 2018
Plan na weekend 18/2019

ŚWIAT

Igrzyska Europejskie – Baku, Azerbejdżan

  1. Nino Schurter – Szwajcaria
  2. Luckas Fluckiger – Szwajcaria
  3. Fabian Giger – Szwajcaria
  • Marek Konwa – miejsce 12

  1. Jolanda Neff  – Szwajcaria
  2. Kathrin Stirnemann – Szwajcaria
  3. Maja Włoszczowska – Polska
  • Monika Żur – miejsce 9
  • Paula Gorycka – miejsce 15

Cesky Pohar Horskich Kol – Pec pod Snezkou, Czechy

Elita


  1. Jan Vastl – Bianchi i.dro Drain
  2. Jan Nesvadba – Nilfisk ALTO pro cycling
  3. Jan Skarnitzl – SRAM Mitas TREK
  • Mateusz Pihulak – MTB Silesia Rybnik – miejsce 34 (-2 okr)
  • Łukasz Pihulak – MTB Silesia Rybnik – miejsce 38 (-2 okr)
  • Krzysztof Adrjanowski – Prolog Jabłonna – miejsce 40 (-2 okr)

  1. Jana Stevkova – Outsiterz cycling
  2. Jitka Skarintzlova – LIV cycling team
  3. JKarla Stepanova – Kona Cycling Point
  4. Aleksandra Dawidowicz – SGR Srebrna Góra
  5. Vendula Kuntova – Remerx Merida Team Kolin

U23


  1. Vendula Kuntova – Remerx Merida Team Kolin
  2. Aleksandra Podgórska – KKW Superior Wałbrzych
  3. Elena Vancikova – Remerx Merida Team Kolin
  4. Marta Turoboś – LKK Luks Sławno

Junior


  1. Matej Prudek – Nutrend Specialized Racing
  2. Marceli Bogusławski – MTB Silesia Rybnik
  3. Michael Zetak – Bike 2000
  • Tomasz Budziński – LKK Luks Sławno – miejsce 6
  • Karol Ostaszewski – Prolog Jabłonna – miejsce 27
  • Mateusz Maszkiewicz – Prolog Jabłonna – miejsce 30 (-1 okr)
  • Bartosz Bozek – MTB Silesia Rybnik – miejsce 33 (-1 okr)
  • Marcin Budziński – LKK Luks Sławno – DNF

Juniorka


  1. Jana Czeczinkarova – SRAM Mitas TREK
  2. Victoria Kirsanova – Olimiyskiye Nadezhdy
  3. Denis Lukesova – Author Team Stupno
  • Patrycja Piotrowska – KKW Superior Wałbrzych – miejsce 6

Puchar Świata – Leogang, Austria

  1. Aaron Gwin
  2. Connor Fearon
  3. Remi Thirion
  4. Try Brosnan
  5. Greg Minnaar

  1. Rachel Atherton
  2. Tahnee Seagrave
  3. Emmeline Ragot
  4. Emilie Seiegenthaler
  5. Jill Kintner

Alpen Tour – Schladming, Austria

  1. Tony Longo
  2. Alban Lakata
  3. Roel Aulissen
  4. Samuele Porro
  5. Robert Mennen

  1. Sally Bigham
  2. Kate Fluker
  3. Christina Kollmann
  4. Githa Michiels
  5. Peta Mullens

Roc del Alpes – La Clusaz, Francja

  1. Johann Tschopp
  2. Arnaud Rapillard
  3. Xavier Dafflon

  1. Michalina Ziółkowska
  2. Bettina Uhlig
  3. Fanny Bourdon

POLSKA

Puchar Polski w maratonie MTB – Gdańsk

Elita


  1. Wojciech Halejak – JBG-2
  2. Mariusz Kozak – JBG-2
  3. Mariusz Michałek – JBG-2
  4. Piotr Konwa – 4F Scott Racing
  5. Patryk Piasecki – JBG-2

  1. Magdalena Sadłecka – BodyKinetic.pl
  2. Kamila Płoszczyca
  3. Dorota Warczyk – LKK Start Tomaszów Mazowiecki

Skandia Lang Team Maraton – Gdańsk

Gran Fondo


  1. Przemysław Ebertowski – King Oscar Gniewino
  2. Paweł Górniak – Duda Cars TP-LINK Rybczyński
  3. Bartosz Banach – Hotel Cztery Brzozy Gdańsk
  4. Michał Bogdziewicz – NEXUS Team
  5. Zbigniew Górski – Euro Bike Kaczmarek Electric

  1. Katarzyna Hendrzyk-Majewska – Duda Cars TP-LINK Rybczyński
  2. Małgorzata Zellner – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Sabina Rafalska – NEXUS Team

Medio


  1. Oskar Pluciński – Erkado RT Kraśnik
  2. Tomasz Repiński – KSR Kościerzyna
  3. Paweł Bober – Euro Bike Kaczmarek Electric

  1. Katarzyna Łysek – ProWomen MTB
  2. Klaudia Janik – UKS Sportowiec Piła
  3. Zofia Rzeszutek – MLKS Baszta Bytów

Bike Maraton – Wisła

Giga


  1. Piotr Brzózka – JBG-2
  2. Michał Ficek – Volksvagen Samochody Użytkowe
  3. Bartosz Janowski – Romet Racing
  4. Tomasz Drożdż – JBG-2
  5. Kornel Osicki – Kross Racing Team

  1. Aleksandra Misterska – Romet Racing
  2. Anna Sadowska – FAN-Sport
  3. Karolina Kukuła – AGH Cycling

Mega


  1. Rafał Adamczyk – Im-motion Kross
  2. Mateusz Zoń – ZVL Kreidler Sportiva
  3. Michał Cąpała – MTB Team RMF FM

  1. Aneta Imielska – Mitsubishi Materials
  2. Klaudia Radziszewska – UKS Wygoda Białystok
  3. Agnieszka – Uroda-Hampelska – Orbea Polsport Group

Hurom MTB Series – Bardo

Elita


  1. Rafał Alchimowicz – KTM Racing Złoty Stok
  2. Rafał Adamczyk – Im-motion Kross Team
  3. Szczepan Paszek – Bikestacja.pl KCNC Stowarzyszenie Ziemia Bolesławiecka

  1. Iwona Kurczab – SGR Srebrna Góra
  2. Sabina Rzepka – GK Cyklosport Bolesławiec
  3. Adrianna Stępniewska – Old School MTB Gdańsk

Kaczmarek Electric MTB – Kargowa

Giga


  1. Andrzej Kaiser – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Krzysztof Krzywy – NEXUS Team
  3. Adam Adamkiewicz – REAL 65-sto
  4. Kacper Szczepaniak – Szczepan-Bike
  5. Bartosz Kołodziejczyk – Euro Bike Kaczmarek Electric

  1. Paulina Bielińska – Volkswagen Samochody Użytkowe
  2. Katarzyna Hendrzyk-Majewska – Duda Cars TP-LINK Rybczyński
  3. Małgorzata Lewandowska – Rowery Turowski

Mega


  1. Przemysław Rozwałka – MW Invest Group
  2. Mateusz Lewandowski – UKS Mróz Jedynka Kórnik
  3. Rafał Chmiel – FSD Sport

  1. Małgorzata Zellner – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Magdalena Wojtyła – Im-motion Kross
  3. Idalia Gmura – E.Corax Rant-Team Zielona Góra

Poland Bike – Płock

MAX


  1. Arkadiusz Jusiński – Renault Team
  2. Piotr Truszczyński – Komobike Scott
  3. Grzegorz Maleszka – Renault Team
  4. Bartosz Owczarek – TRW Cloudware
  5. Jarosław Wolcendorf – Jakoobcycles.com

  1. Katarzyna Pakulska – TRW Cloudware
  2. Anna Urban – Kettler Bike
  3. Ewa Duda – TRW Cloudware

Puchar Szlaku Solnego – Spytkowice

Masters III


  1. Jacek Syska – Niezrzeszony
  2. Zbigniew Zwoliński – LKS Iskra Głogoczów
  3. Robert Baś – KKCIM Smok Kraków

Masters II


Jarosław Miodoński – KCP Elzat Bieniasz Bike

Sławomir Bendarczyk – Niezrzeszony

Wojciech Muś – GK Viktoria Rybnik


Masters I


  1. Mirosław Bieniasz – KCP Elzat Bieniasz Bike
  2. Tomasz Sikora – LKS Iskra Głogoczów
  3. Janusz Łodej – ZKS Stal Rzeszów

Elita Open


  1. Jakub Zamroźniak – KCP Ezlat Bieniasz Bike
  2. Artur Miazga – Niezrzeszony
  3. Albert Głowa – KCP Elzat Bieniasz Bike

U23


  1. Jakub Zamroźniak – KCP Elzat Bieniasz Bike
  2. Adrian Siarka – Boplight Ataksport
  3. Tomasz Bal – KS Luboń Skomielna Biała

Junior


  1. Wiktor Hudyka – KCP Elzat Bieniasz Bike
  2. Jakub Solarz – PSK Olimpijczyk Przemyśl
  3. Dawid Jona – GK Gliwice Bike Atelier

Kobiety Open


  1. Rita Malinkiewicz – Goodman Zator
  2. Stefania Staszel – Niezrzeszony
  3. Małgorzata Mazurek – UKS Sokół Kęty

Juniorka


  1. Gabriela Wojtyła – Goodman Zator
  2. Estera Siarka – GKS Raba Wyżna Podsarnie
  3. Magdalena Zielińska – UKS Sokół Kęty

Cyklokarpaty – Strzyżów

Giga


  1. Bartosz Janowski – Romet Racing
  2. Krzysztof Gajda – Jedlicze Team
  3. Mateusz Woźniak – Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów

 

  1. Katarzyna Galewicz – Twomark Specialized
  2. Małgorzata Budzyńska – Essentia Vitae RKK
  3. Krystyna Maciaszek – Gomola Trans Airco

Mega


  1. Arkadiusz Krzesiński – Żbik Komańcza
  2. Mariusz Królikowski – Aktywna Strona Życia
  3. Dominik Grządziel – Romet Racing

  1. Ewa Ruszała – R.A.S. Superior sowasport.pl
  2. Sylwia Piszczatowska – PTR Dojlidy Białystok
  3. Joanna Majewska – Essentia Vitae RKK MTB

Mistrzostwa Polski w enduro – Świeradów Zdrój

Elita (licencja)


  1. Arkadiusz Perin – ABC Arek Bike Camp
  2. Michał Makowski – PM Rider
  3. Wojciech Czerniak – Born2Bike

Elita (amator)


  1. Mateusz Baliński – Kellys Team
  2. Jan Kowalczyk – Gravity Revolt
  3. Darek Zasada – Rowerowy.com

Masters


  1. Tomasz Filinger – rowerowy.com
  2. Miłosz Kędracki – bikeBoard
  3. Artur Nowak – Wuchta Wiary Tej Team

Kobiety (licencja)


  1. Elżbieta Figura – MTB Silesia Rybnik
  2. Sonia Skrzypnik – Bytom
  3. Anna Sojka – BartBass GoodBike Scott

COMMENTS

DISQUS: 0