[PR] Zapowiedź BikeCrossMaraton GogolMTB – Wyrzysk

HomeINFORMACJE PRASOWE

[PR] Zapowiedź BikeCrossMaraton GogolMTB – Wyrzysk

Już 31 maja w Wyrzysku odbędzie się druga impreza w tegorocznym cyklu Bike Cross Maraton GogolMTB 2015. „Wyrzysk MTB Maraton 2015” – bo takie miano nosi ta impreza, do pokonania będą dwa dystanse – 34 km lub 67 km w poziomie i ponad 1000 m w pionie. Na dłuższym dystansie odbędą się  Mistrzostwa Wielkopolski w Maratonie MTB 2015. Na trasie będzie można napotkać wszystko, co może zaoferować prawdziwe MTB. Jeśli pogoda pozwoli, to będzie odpowiednia dawka błota, a bez względu na aurę można będzie liczyć na trochę bruku, emocjonujące zakręty niczym w Kotlinie Kłodzkiej, czy na odcinki przypominające szerokie szutrówki, jakie możemy napotkać jadąc w Alpy.

Charakter imprezy zachęca do przybywania z całymi rodzinami – z myślą o nich zorganizowana zostanie Parada Rodzinna, czyli wspólna wycieczka do leśniczówki (12 km), która wyruszy za dystansem MINI. W Paradzie tradycyjnie wezmą udział mieszkańcy Wyrzyska i okolic – po zeszłorocznej licznej frekwencji, organizatorzy liczą na przekroczenie granicy 100 uczestników.

Partnerem organizacyjnym zawodów jest MTB Wyrzysk Team, który po raz kolejny będzie wspierał realizację imprezy na miejscu.

Start nastąpi o godzinie 11:00 (dystans MEGA) i o 11.30 (dystans MINI) z miasteczka rowerowego, które powstanie specjalnie na tą okazję na terenie Targowiska w Wyrzysku (ul. Młyńska 89-300 Wyrzysk)

Rejestracja i więcej informacji na stronie www.gpmtb.pl

plakat_Wyrzysk

COMMENTS

DISQUS: 0