Wyniki – 23-24 maja 2015

Wyniki – 23-24 maja 2015

Bartosz Janowski (Romet Factory Team) – Bike Maraton, Miękinia
Wyniki – 19-20 września 2015
Bartosz Janowski (Romet Racing Team) – Bike Maraton, Ludwikowice Kłodzkie
Wyniki – 7-8 października 2017
Amator donosi: “Totalna rozwałka, błoto wszędzie, ciemno wszędzie!” – Bike Maraton, Miękinia

ŚWIAT

Puchar Świata – Nove Mesto, Czechy

Elita


  1. Jaroslav Kulhavy – Specialized
  2. Nino Schurter – Scott Odlo
  3. Julien Absalon – BMC Racing
  4. Florian Vogel – Focus XC
  5. Mathias Fluckiger – Stoeckli Pro Team
  • Marek Konwa (64sto Leszno) – miejsce 94 (-1 okrążenie)
  • Kornel Osicki (Kross Racing Team) – miejsce 127 (-3 okrążenia)

  1. Jolanda Neff – Stoeckli Pro Team
  2. Gunn Rita Dahle Flesjaa – Multivan Merida Biking Team
  3. Pauline Ferrand Prevot – Raboliv
  4. Catherine Pendrel – Luna Pro Team
  5. Annika Langvad – Specialized
  • Maja Włoszczowska (Kross Racing Team) – miejsce 10
  • Aleksandra Dawidowicz (SGR Srebrna Góra) – miejsce 29
  • Paula Gorycka (4F Scott Racing) – miejsce 42
  • Dagmara Drabik – miejsce 76 (-2 okrążenia)

U23


  1. Lars Forster – Wheelere iXS
  2. Pablo Rodriguez
  3. Andri Frischknecht – Scott Odlo
  4. Romain Seigle – Focus Rotor Ekoi
  5. Samuel Gaze – Specialized
  • Piotr Konwa (4F Scott Racing) – miejsce 50
  • Artur Pawlaczek – miejsce 114 (-2 okrążenia)
  • Bartłomiej Wawak (Kross Racing Team) – DNF

  1. Jenny Rissveds – Scott Odlo
  2. Margot Moschetti – Betch.nl Superior Brentjens
  3. Kate Coutney – Specialized
  4. Alessandra Keller – Strueby-BIXS
  5. Parrine Clauzel – BH SR Suntour KMC
  • Monika Żur (4F Scott Racing) – miejsce 18
  • Aleksandra Podgórska (KKW Superior Wałbrzych) – miejsce 30
  • Rita Malinkiewicz (Goodman Zator) – miejsce 44

Mistrzostwa Austrii w maratonie MTB

  1. Alban Lakata
  2. Hermann Pernsteiner
  3. Daniel Geismayr

Mistrzostwa Grecji w maratonie MTB

  1. Periklis Ilias
  2. Alexandros Vrochidis
  3. Vasileios Smiantirakis

POLSKA

Bike Maraton – Wałbrzych

Giga


  1. Torsten Marx – Kreidler
  2. Bartosz Janowski – Romet Racing
  3. Wojciech Halejak – JBG-2
  4. Piotr Kurczab – SGR Srebrna Góra
  5. Marcin Kawalec – IM-Motion Kross

  1. Michalina Ziółkowska – Volksvagen Samochody Użytkowe
  2. Anna Świrkowicz – ASE Team
  3. Katarzyna Galewicz – Twomark Sport Specialized

Mega


  1. Patryk Kaczmarczyk – Mitutoyo DEMA PWR
  2. Michał Cąpała – RMF FM Rockstar Energy Drink
  3. Tomasz Dygacz – DMG Mori Cyclo Trener

  1. Karolina Cierluk – Interferie Sport Hotele KTM
  2. Katarzyna Polakowska – Romet Racing
  3. Aneta Imielska – Mitsubishi Materials

MTB XC SISU-OWB Cyrkownica – Szubin

Elita


  1. Mateusz Lewandowski – Mróz Jedynka Kórnik
  2. Paweł Farion – rowertour.com
  3. Adam Łowigus – rowertour.com

M30


  1. Rafał Szturo – TTC Bull Racing Team
  2. Jacek Jerzyna – VO2max
  3. Adam Mastalerz – SISU-OWB

Metropolia Maraton – Bydgoszcz

  1. Bartosz Banach – Hotel Cztery Brzozy AptekaGemini.pl
  2. Przemysław Ebertowski – KING OSCAR Hotel Mistral
  3. Piotr Rzeszutek – Hotel Cztery Brzozy
  4. Łukasz Derheld – Trek Honda Gdynia
  5. Piotr Stalmierski – Rowerowa Brzoza

  1. Aleksandra Wnuczek – Baran Cycling
  2. Małgorzata Nowacka – rowertour.com
  3. Sabina Rafalska – Nexus Team

Poland Bike – Radzymin

  1. Bartosz Owczarek – TRW Cloudware
  2. Łukasz Woźnica – TRW Cloudware
  3. Arkadiusz Jusiński – Renault
  4. Piotr Truszczyński – Komobike Scott
  5. Kamil Karwat – Shockblaze

  1. Izabela Macutkiewicz – ProWomen MTB Team
  2. Katarzyna Pakulska – TRW Cloudware
  3. Magdalena Fejfer – Trybik Northwave

Eliminator MTB – Lublin

  1. Oskar Pluciński – Erkado RT Kraśnik
  2. Adrian Rzeszutko – Cannondale Pro Rider DoboszSport
  3. Marcin Motyka – Romet Racing

  1. Natalia Piwowarczyk – Kross Enduro Crew
  2. Agata Stępień
  3. Monika Sawa – Erkado RT Kranik

Maratony Kresowe – Siematycze / Mielnik

Czasówka


  1. Sarunas Pacevicius – SBR Bank SPRINT
  2. Patryk Muśko – UKS Wygoda Peleton
  3. Paweł Niechwiedowicz – Blu Cersanit Team Refleks

  1. Silvija Latozaite – SBR Bank SPRINT
  2. Izabela Kłosowska – Blu Cersanit Team Refleks
  3. Tatjana Skurat – Velopark

Maraton


  1. Sarunas Paceviucius – SBR Bank SPRINT
  2. Piotr Kirpsza – SBR Bank SPRINT
  3. Damian Perkowski – UKS Wygoda Peleton

  1. Silvija Latozaite – SBR Bank SPRINT
  2. Tatjana Skurat- Velopark
  3. Klaudia Radziszewska – UKS Wygoda Peleton

Mazovia MTB – Mrozy

Giga


  1. Bartosz Owczarek – TRW Cloudware
  2. Andrzej Poczopko – Kross Centrum Rowerowe Olsztyn
  3. Jarosław Ziółkowski – Kettler Team

  1. Małgorzata Lutecka – iFON.pl

Mega


  1. Bartosz Grędziński – Retro Rowery Duda
  2. Łukasz Woźnica – TRW Cloudware
  3. Adrian Jusiński – TRW Cloudware

  1. Katarzyna Pakulska – TRW Cloudware
  2. Anna Ostrowska – Kross Centrum Rowerowe Olsztyn
  3. Joanna Gumieniak – Bike Atelier

Grand Prix Kaczmarek Electric MTB – Sulechów

Giga


  1. Andrzej Kaiser – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Paweł Kowalkowski – KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn
  3. Bogdan Czarnota – Volkswagen Samochody Użytkowe

  1. Magdalea Sadłecka
  2. Michalina Ziółkowska – Volkswagen Samochody Użytkowe
  3. Paulina Bielińska – Volkswagen Samochody Użytkowe

Trzy wieże – Szczecin

jeszcze nie ma online

COMMENTS

DISQUS: 0