Wyniki – 16-17 maja 2015

Wyniki – 16-17 maja 2015

Sławomir Dziwisz (Fil Bike Rzeszów) – Cyklokarpaty – Polańczyk
Wyniki – 14-15 maja 2016
Komentarze postartowe 37(1)/2014 – XCM

POLSKA

Skandia Maraton Lang Team – Kraków

Gran Fondo


  1. Piotr Konwa – 4F Scott Racing
  2. Bartosz Banach – Hotel Cztery Brzozy AptekaGemini.pl
  3. Andrzej Kaiser – Euro Bike Kaczmarek Electric

  1. Paula Gorycka – 4F Scott Racing
  2. Ewa Rebane Sadowska – Twomark Specialized
  3. Dorota Warczyk – LKK Start Tomaszów Mazowiecki

Medio


  1. Artur Miazga – AGH Cycling
  2. Oskar Pluciński – Erkado RT Kraśnik
  3. Bartosz Kołodziejczyk – Euro Bike Kaczmarek Electric

  1. Katarzyna Hendrzyk Majewska – Duda-Cars TP-Link Rybczyński
  2. Karolina Kukuła – AGH Cycling
  3. Aleksandra Zabrocka – MLKS Baszta Bytów

VI Polkowicki Maraton MTB – Polkowice

  1. Michał Ficek – VW Samochody Użytkowe MTB
  2. Rafał Adamczyk – IM-motion MTB Kross
  3. Szczepan Paszek – Bikestacja.pl

  1. Paulina Bielińska – VW Samochody Użytkowe MTB
  2. Aneta Imielska – Niezrzeszona
  3. Magdalena Wojtyła – IM-motion MTB Kross

SK bank Mazovia MTB – Toruń

Giga


  1. Adrian Jusiński – TRW Cloudware
  2. Marek Stram – Retro Rowery Duda
  3. Bartosz Owczarek – TRW Cloudware

Mega


  1. Łukasz Matusiak – Gatta Bike
  2. Bartosz Grędziński – Retro Rowery Duda
  3. Bartek Borowicz – APS Polska Cozmobike

  1. Katarzyna Pakulska – TRW Cloudware
  2. Joanna Gumieniak – Bike Atelier
  3. Zofia Sołtys – CST Velmar Merida

Puchar Mazowsza MTB XC – Warszawa / Kazoora

Masters II


  1. Radosław Szymborski – Inter Cars Nowy Dwór Mazowiecki
  2. Mariusz Pomorski – RKS Family Active
  3. Artur Przesław – Niezrzeszony

Masters I


  1. Piotr Abramaczyk – Warszawski Klub Kolarski
  2. Jacek Rządca – Trezado BikeTires
  3. Sebastian Kabaczuk – Procycling Promotion

Juuior


  1. Jakub Michniowski – Warszawski Klub Kolarski
  2. Karol Ostaszewski – Prolog Jabłonna
  3. Albert Karolonek – Warszawski Klub Kolarski

Elita


  1. Michał Cąpała – RMF FM Rockstar Energy Drink
  2. Jarcosław Wolcendorf – Jakoobcycles.com
  3. Krzysztof Adrianowski – Prolog Jabłonna

Puchar Miłośników Cross Country – Hurom XC Series – Pniewy

Elita


  1. Patryk Adamkiewicz – Mitutoyo PWR DEMA
  2. Borys Góral – Kameleon Trek Piła
  3. Sylwester Swat – VW Samochody Użytkowe MTB
  4. Bartosz Mikler – Victoria Jarocin
  5. Sebastian Swat – VW Samochody Użytkowe MTB

  1. Weronika Rybarczyk
  2. Marta Mikołajczyk – Crazy Racing Team
  3. Karolina Dopierała

Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl – Kluszkowce

Puchar Polski w maratonie MTB

Elita


  1. Mariusz Kozak – JBG-2
  2. Mariusz Michałek – JBG-2
  3. Piotr Brzózka – JBG-2
  4. Bartosz Janowski – Romet MTB
  5. Wojciech Halejak – JBG-2

  1. Michalina Ziółkowska – VW Samochody Użytkowe MTB
  2. Magdalena Sadłecka – Niezrzeszona
  3. Stefania Staszel – Niezrzeszona

Cyklosport


  1. Bartosz Krzyśko – Mitutoyo DEMA PWR
  2. Paweł Arciszewski – BLU Cersanit Team Refleks
  3. Tomasz Bakunowicz – BLU Cersanit Team Refleks

Masters I


  1. Artur Mioduszewski – Trezado BikeTires.pl
  2. Piotr Żebrowski – PTR Dojlidy Białystok
  3. Paweł Perkowski – MTB Votum Wrocław

Giga


  1. Łukasz Chalastra – Niezrzeszony
  2. Marcin Gołuszka – Aktywna Strona Życia
  3. Mirosław Borycki – Twomark Specialized

  1. Ewa Karchniwy – SCS OSOZ Racing Team
  2. Katarzyna Galewicz – Twomark Specialized
  3. Krystyna Maciaszek – Gomola Trans Airco

Mega


  1. Mateusz Zoń – ZVL Kreidler Sportiva
  2. Dominik Grządziel – Romet Racing
  3. Arkadiusz Krzesiński – Żbik Komańcza

  1. Małgorzata Mazurek – Sokół Kęty
  2. Agnieszka Sobczak – Gomola Trans Airco
  3. Małgorzata Krajewska Półtorak – 72D Windsport

Kostrzyn MTB Maraton

  1. Bartosz Banach – Hotel Cztery Brzozy AptekaGemini.pl
  2. Adam Adamkiewicz – Real 64-sto Leszno
  3. Maciej Kasprzak – Duda-Cars TP-Link Rybczyński

  1. Katarzyna Hendrzyk-Majewska – Duda-Cars TP-Link Rybczyński
  2. Paulina Bielińska – VW Samochody Użytkowe MTB
  3. Joanna Wojtaszek – Makotechnika

MTB Cross Maraton – Sandomierz

Master


  1. Łukasz Matusiak – Gatta Bike
  2. Michał Ziułek – Whistle Team
  3. Paweł Bukalski – 3R Radomski Ruch Rowerowy

Fan


  1. Tomasz Dygacz –
  2. Oskar Pluciński – Erkado RT Kraśnik
  3. Kamil Pomarański – DMG Mori Cyclo Trener

  1. Magda Fejfer – Trybik Northwave
  2. Kasia Laskowska – Finisher.pl
  3. Anna Wajzer – Sengam Sport Racing

ŚWIAT

Puchar Czech XCE – Praga, Czechy

  1. Łukasz Szymczuk – KKW Superior Wałbrzych
  2. Jan Nesvadba – Nilfisk ALTO Pro Cycling
  3. Filip Kubin – GT bikeplac opportunity
  • Marek Aleksander – KKW Superior Wałbrzych – miejsce 5
  • Mateusz Pihulak – MTB Silesia Rybnik – miejsce 10

  1. Pavla Havlikova – KC Kooperativa SG Jablonec
  2. Rebecca Henderson – Trek Factory Racing
  3. Vendula Kuntova – Remerx – Merida Team Kolin
  • Iwona Kurczab – SGR Srebrna Góra – miejsce 6

Puchar Czech XCO – Praga, Czechy

Mężczyźni Open


  1. Ondrej Cink – Multivan Merida
  2. Jaroslav Kulhavy – Specialized Racing
  3. Thomas Litscher – Multivan Merida
  • Marek Konwa – 64sto  Leszno – miejsce 6.
  • Bartłomiej Wawak – Kross Racing Team – miejsce 16.
  • Marcin Kawalec – IM-Motion Kross – miejsce 23 (-1)
  • Rafał Alchimowicz – KTM Racing Team Złoty Stok – miejsce 30 (-2)
  • Maciej Jeziorski – Kross ProCycling.pl – miejsce 31 (-2)
  • Krzysztof Łukasik – Warszawski Klub Kolarski – miejsce 47 (-4)
  • Patryk Kaczmarczyk – Mitutoyo DEMA PWR – miejsce 51 (-5)
  • Łukasz Pihulak – MTB Silesia Rybnik – miejsce 52 (-5)
  • Albert Głowa – KCP Elzat Bieniasz Bike – miejsce 54 (-5)
  • Marek Aleksander – KKW Superior Wałbrzych – miejsce 60 (-6)
  • Grzegorz Bem – Mitutoyo DEMA PWR – miejce 62 (-6)
  • Mikołąj Dziewa – SGR Srebrna Góra – miejsce 65 (-6)
  • Kornel Osicki – Kross Racing Team – DNF
  • Łukasz Szymczuk – KKW Superior Wałbrzych – DNF
  • Rafał Hebisz – SGR Srebrna Góra – DNF
  • Mateusz Pihulak – MTB Silesia Rybnik – DNF

Kobiety Open


  1. Rebecca Henderson – Trek Factory Racing
  2. Elisabeth Osl – Ghost Facotry Racing
  3. Peta Mullens – SRAM Yeti Racing
  • Aleksandra Podgórksa – KKW Superior Wałbrzych – miesce 12
  • Marta Turoboś – LKK LUKS Sławno – miejsce 17 (-1)
  • Karolina Cierluk – SIGO-GIM 1 – miejsce 19 (-1)
  • Iwona Kruczab – SGR Srebrna Góra – miejsce 21 (-2)
  • Debora Jaworska – KCP Elzat Bieniasz Bike – miejsce 23 (-2)
  • Rita Malinkiewicz – Goodman Zator – DNF

U23


  1. Jan Vastl – Bianchi i.idro Drain
  2. Martin Stosek – SRAM Mitas Trek
  3. Bartłomiej Wawak – Kross Racing Team

  1. Barbora Prudkova – Nutrend Specialized Racing
  2. Nadja Heigl – SU Bikestore.cc
  3. Aleksandra Podgórska – KKW Superior Wałbrzych
  • Marta Turoboś – LKK LUKS Sławno – miejsce 5 (-1)
  • Karolina Cierluk – SIGO-GIM 1 – miejsce 7 (-1)
  • Iwona Kruczab – SGR Srebrna Góra – miejsce 9 (-2)
  • Rita Malinkiewicz – Goodman Zator – DNF

Juniorzy


  1. Matej Prudek – Nutrend Specialized Racing
  2. Jakub Kadlec – CS Specialized Junior MTB
  3. Matyas Krumphanzl – Superior Riders
  • Filip Helta – KKW Superior Wałbrzych – miejsce 5
  • Marceli Bogusławski – MTB Silesia Rybnik – miejsce 6
  • Tomasz Budziński – LKK LUKS Sławno – miejsce 15
  • Michał Topór – KCP Elzat Bieniasz Bike – miejsce 19
  • Marcin Budziński – LKK LUKS Sławno – miejsce 25
  • Damian Chojecki – SIGO – DNF
  • Wiktor Hudyka – KCP Elzat Bieniasz Bike – DNF

Juniorki


  1. Jana Czecznikarova – SRAM Mitas Trek
  2. Adela Safarova – Nutrend Specialized Racing
  3. Denisa Lukesova – Author Team Stupno
  • Patrycja Piotrowska – KKW Superior Wałbrzych – miejsce 9

Felsötárkány XCO Kupa – Węgry

  1. Michal Lami
  2. Zsolt Juhasz
  3. Frantisek Lami

Vargarda CK MTB – Szwecja

  1. Bart de Vocht
  2. Sebatian Carstensen Fini
  3. Emil Linde

  1. Jenny Rissveds – Scott Odlo
  2. Malene Degn
  3. Marit Sveen

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0