Rozmowa z Michałem Garnysem // 4 Sport lab // High Level Center [wideo]

HomeWideo

Rozmowa z Michałem Garnysem // 4 Sport lab // High Level Center [wideo]

Na badania wydolnościowe czekałem z niecierpliwością. Dla mnie była to okazja do poznania czegoś, o czym do tej pory tylko czytałem. Niemniej jednak od początku przyświecał mi cel, by za pomocą tych badań oraz późniejszej współpracy z trenerem pokazać, że zrobienie progresu wcale nie musi być okupione wielkimi mękami.

O samej przydatności badań bardzo dobrze mówi Michał Garnys więc zachęcam do obejrzenia wywiadu. Od siebie mogę dodać tylko tyle, że ekipa która mnie obsługiwała podchodzi bardzo profesjonalnie do tematu. Przez profesjonalizm rozumiem głównie indywidualne podejście i poświęcenie dla kogoś na moim poziomie. Same wyniki badań opracowane są w taki sposób, że każdy zrozumie nawet najtrudniejszy skrót bo załączony jest także słowniczek pojęć. Co najważniejsze są też dodane wskazówki co do treningu jaki należy wykonać.

Moje wyniki TUTAJ

Po badaniach z wynikami zapoznał się  Michał Bogdziewicz, który czuwa aktualnie nad tym by moja dyspozycja była jak najlepsza na Sudety MTB Challenge. O tym jednak opowiem już niebawem w osobnym wideo.

Zapraszamy do obejrzenia wideo.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=g0qIRq5NqIY[/youtube]

COMMENTS

DISQUS: 0