Wyniki – 9-10 maja 2015

Wyniki – 9-10 maja 2015

Amator donosi: “Niekończąca się wspinaczka” – Bike Maraton, Wisła
Mistrzostwa Polski w maratonie MTB 2017
Karolina Cierluk (Mitutoyo AZS Wratislavia) – Bike Maraton, Miękinia
Wyniki – 22-23 kwietnia 2017
[PR] Burzowy Bike Maraton w Bielawie
POLSKA

Bike Maraton – Zdzieszowice

Giga:

  1. Piotr Brzózka – JBG-2
  2. Michał Ficek – VW Samochody Użytkowe
  3. Michał Neumann – DMG MORI CYCLO TRENER

  1. Michalina Ziółkowska – VW Samochody Użytkowe
  2. Karolina Kukuła – AGH Cycling Team
  3. Anna Świrkowicz – ASE Team

Mega:


  1. Rafał Adamczyk – Im-Motion Kross
  2. Mateusz Zoń – ZVL Kreidler Sportiva
  3. Tomasz Dygacz – DMG MORI CYCLO TRENER

  1. Katarzyna Polakowska – Romet
  2. Magdalena Wojtyła – Im-Motion Kross
  3. Aneta Imielska – Mitsubishi Materials

EOOM – Zielona Góra

Juniorzy:


  1. Filip Helta – KKW Superior Wałbrzych
  2. Tomasz Rzeszutek – MLKS Baszta Bytów
  3. Tomasz Budzyński – LKK LUKS Sławno
  4. Wiktor Hudyka – KCP Elzap Bieniasz Bike

Juniorki:


  1. Gabriela Wojtyła – UKS Goodman Sokół Zator
  2. Patrycja Piotrowska – KKW Superior Wałbrzych
  3. Patrycja Lorkowska – GKS Cartusia Kartuzy

DT4YOU Maraton – Oborniki

  1. Bartosz Banach – Hotel Cztery Brzozy Apteka Gemini
  2. Maciej Kasprzak – Duda Team TP-LINK Rybczyński
  3. Rafał Szturo – TTC Toruń
  4. Tomasz Majewski – Retro Rowery Duda Team
  5. Arkadiusz Jusiński – Renault Team

  1. Małgorzata Zellner – Euro Bike Kaczmare Electric
  2. Daria Kasztarynda – BTS Budzyń
  3. Małgorzata Lewandowska – Rowery Turowski

Grand Prix Kaczmarek Electric MTB – Zielona Góra

  1. Marek Konwa – Leszno Real 64-sto
  2. Bartosz Banach – Hotel Cztery Brzozy – Apteka Gemini
  3. Andrzej Kaiser – Euro Bike Kaczmarek Electric
  4. Bogdan Czarnota – VW Samochody Użytkowe
  5. Michał Ficek – VW Samochody Użytkowe

  1. Michalina Ziółkowska – VW Samochody Użytkowe
  2. Magdalena Sadłecka – Niezrzeszona
  3. Paulina Bielnińska – VW Samochody Użytkowe

Maratony Kresowe – Knyszyn

Maraton


  1. Sarunas Pacevicius – SBR Bank Sprint
  2. Donas Mainkas – SBR Bank Sprint
  3. Paweł Niechwedowicz – BLU Cersanit Team Refleks
  4. Dariusz Zakrzewski – Mistral
  5. Paweł Arciszewski – BLU Cersanit Team Refleks

  1. Silvija Latozaite – SBR Bank Sprint
  2. Izabela Kłosowska – BLU Cersanit Team Refleks
  3. Magdalena Gołębiewska – Bliska Team

Hurom MTB Maraton – Odrzywół


  1. Jarosław Ziółkowski – Kettler Bike Team
  2. Mariusz Marszałek – Kettler Bike Team
  3. Piotr Truszczyński – Niezrzeszony
  4. Łukasz Staszko – Maxxbike Team
  5. Marcin Jabłoński – SSC Suchedniów

  1. Dorota Warczyk – Niezrzeszony
  2. Marta Mikołajczyk – Crazy Racing Team
  3. Nikola Bujak – Team 3R – Radomski Ruch Rowerowy

ŚWIAT

Mistrzostwa Europy w maratonie MTB – Singen, Niemcy

  1. Jaroslav Kulhavy – Specialized
  2. Sascha Weber – Orbea SMP
  3. Alban Lakata – Topeak Ergon Racing Team
  • Piotr Konwa (Reprezentacja Polski) – miejsce 22
  • Bartosz Janowski (Romet) – miejsce 41
  • Wojciech Halejak (JBG-2) – miejsce 43
  • Mariusz Kozak (JBG-2) – miejsce 52
  • Patryk Piasecki (JBG-2) – miejsce 59
  • Łukasz Klimaszewski (Mitutoyo DEMA PWR) – miejsce 61
  • Dariusz Mirosław (Vimar Specialized Martombike) – miejsce 68
  • Krzysztof Krzywy (Reprezentacja Polski) – miejsce 69
  • Patryk Kaczmarczyk (Miutoyo DEMA PWR) – miejsce 71
  • Tomasz Mach (KKW Superior Wałbrzych) – miejsce 83
  • Mariusz Michałek (JBG-2) – DNF
  • Adrian Brzózka (JBG-2) – DNF

  1. Sabine Spitz – Sabine Spitz Pro Team
  2. Jolanda Neff – Sockli Pro Team
  3. Esther Suss – Wheeler iXS Pro Team
  • Paula Gorycka (Reprezentacja Polski) – miejsce 12
  • Iwona Szmyd (MT Zoom / Saddle Skedaddle) – miejsce 46
  • Monika Żur (Reprezentacja Polski) – DNF

BMC Racing Cup – Solothurn, Szwajcaria

  1. Nino Schurter – Scott Odlo MTB Racing Team
  2. Julien Absalon – BMC MTB Racing Team
  3. Luckas Fluckiger – BMC MTB Racing Team

  1. Jolanda Neff – Stockli Pro Team
  2. Esther Suss – Wheeler iXS Team
  3. Jenny Rissveds – Scott Odlo MTB Racing Team

Grazer Bike – Opening Stattegg – Graz, Austria

Elita:


  1. Gerhard Kerschbaumer – Bianchi i.idro Drain
  2. Martin Loo
  3. Daniele Braidot

  1. Tanja Zakelj – Unior
  2. Eva Lechner – Suditrol Colnago
  3. Blaza Klemencic – Habitat Mountainbiketeam

U23:


  1. Gioele Bertolini – Merida Italia Team
  2. Bartłomiej Wawak – Kross Racing Team
  3. Lorenzo Samparisi – Merida Italia Team

SRAMLiga – Kolding, Dania

  1. Mathias Sitrnemann
  2. Sebastian Carstensen Fini
  3. Frank Beemer

  1. Anne Terpstra
  2. Malene Degn
  3. Helle Haugaard Jessen

COMMENTS

DISQUS: 0