[PR] SK bank Mazovia MTB Marathon w Piasecznie

HomeINFORMACJE PRASOWE

[PR] SK bank Mazovia MTB Marathon w Piasecznie

Cezary Zamana i jego cykl maratonów rowerowych MTB w Polsce zawita do Piaseczna już 3 maja. Miasteczko rowerowe i całe zaplecze imprezy będzie usytuowane jak co roku na stadionie w Żabieńcu przy ul. Leśnej 15.

Trasa maratonu ominie najbardziej piaszczyste części tego obszaru na rzecz twardszych duktów leśnych, których wiele fragmentów obfituje w prawdziwe pomniki przyrody. Maraton w Piasecznie to typowy wyścig po płaskich terenach z dużymi prędkościami, pełen andrenaliny i sportowych emocji na najwyższym poziomie. Odpowiednio zróżnicowana trasa maratonu zapewni rywalizację na miarę możliwości każdego z uczestników.

Dla nich organizatorzy przygotowali aż cztery dystanse przystosowane do każdej grupy wiekowej. Dla dzieci dystans Hobby (7km), dla dorosłych Fit (20) i Mega (53), natomiast dla osób szukających mocnych doznań jest najdłuższa trasa Giga, która liczy aż 86 km! Każdy znajdzie dystans odpowiedni dla siebie.

O najmłodszych zawodników zadba znana wszystkim rybka MiniMini, która będzie dopingować ich podczas specjalnego wyścigu MiniMini+ Mazovia. Znana stacja TV przygotuje ciekawe konkursy z nagrodami oraz specjalne stoisko dla najmłodszych.

Wszystkie dzieci startujące na dystansie Hobby mogą wziąć udział w konkursach z nagrodami w namiocie firmy Bike Atelier. Podczas zawodów od godziny 13:00 będą tam organizowane konkursy z nagrodami! Aby wziąć udział w zabawie niezbędny będzie numer startowy na cykl SK bank Mazovia MTB Marathon.

Ciekawostką będzie klasyfikacja dla mieszkańców Piaseczna. Zostanie wyłoniony najlepszy mieszkaniec Miasta i Gminy Piaseczno w kategorii Open na dystansach Hobby, Fit, Mega i Giga z podziałem na płeć.

Mieszkańcy Miasta i Gminy Piaseczno, którzy zapiszą się na maraton w dniu 2 maja 2014 są zwolnieni z opłaty startowej. Ponoszą jedynie koszt zestawu startowego w wysokości 20 zł (dotyczy osób, które nie posiadają tegorocznego zestawu startowego na cykl Sk bank Mazovia MTB Marathon).

Zapisy dla mieszkańców: Piaseczno, Żabieniec (stadion, ul. Leśna 15). Sobota, 2 maja, w godz. 14.00-17.00

 

COMMENTS

DISQUS: 0