[PR] SK bank Mazovia MTB Marathon w Józefowie

HomeINFORMACJE PRASOWE

[PR] SK bank Mazovia MTB Marathon w Józefowie

Cezary Zamana i jego cykl MTB zawita do Józefowa już 26 kwietnia. Miasteczko rowerowe i całe zaplecze imprezy będzie usytuowane na terenach rekreacyjnych hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów.

Będzie to doskonała okazja, żeby kibicując zawodnikom skorzystać z bogatej infrastruktury obiektu oraz bliskości rzeki Świder. To jedyne w swoim rodzaju miejsce, ma do zaoferowania bardzo wiele atrakcji – park linowy, pole do mini golfa, wypożyczalnię rowerów oraz kryty basen.

Sama trasa maratonu wiedzie przez najpiękniejsze fragmenty Mazowieckiego Parku Krajobrazowego i doliny rzeki Świder. To najlepsze tereny do jazdy rowerem MTB w okolicach Warszawy. Trasa naszpikowana jest rekordową ilością single tracków. Bardzo ciekawie zapowiada się malowniczy odcinek biegnący wzdłuż rzeki Świder. Podłoże będzie bardzo zróżnicowane, od sypkiego piasku po mocno utwardzone leśne dukty.

Jak zawsze na zawodników czekają cztery zróżnicowane dystanse. Hobby (6 km), Fit (25 km), Mega (47 km) oraz najdłuższy (80 km).  

O najmłodszych zawodników w tym roku zadba znana wszystkim rybka MiniMini, która będzie dopingować ich podczas specjalnego wyścigu MiniMini+ Mazovia. Znana stacja TV przygotuje ciekawe konkursy z nagrodami oraz specjalne stoisko dla najmłodszych.

Wszystkie dzieci startujące na dystansie Hobby mogą wziąć udział w konkursach z nagrodami w namiocie firmy Bike Atelier. Podczas zawodów od godziny 13:00 będą tam organizowane konkursy  z nagrodami! Aby wziąć udział w zabawie niezbędny będzie numer startowy na cykl SK bank Mazovia MTB Marathon.

Ciekawostką będzie klasyfikacja dla mieszkańców Józefowa. Zostanie wyłoniony najlepszy mieszkaniec w kategorii Open na dystansach Hobby, Fit, Mega i Giga z podziałem na płeć.

Podczas zawodów w Józefowie wśród uczestników maratonu, którzy wystartują na dystansach Fit, Mega i Giga zostaną rozlosowane nagrody specjalne, mi.in. voucher na pobyt w hotelu Holiday Inn Józefów oraz uchwyt na rowery Lotos firmy Inter Pack.

COMMENTS

DISQUS: 0