Wyniki – 18-19 kwietnia 2015

Trasa Skandia Maraton w Bukowinie Tatrzańskiej
Kadra na Mistrzostwa Świata w maratonie MTB 2017
Wyniki 1-2 października 2016

POLSKA

Puchar Polski w cross country – Białystok

Elita mężczyzn OPEN:

  1. Piotr Brzózka – JBG-2 Professional MTB Team
  2. Patryk Piasecki – JBG-2 Professional MTB Team
  3. Wojciech Halejak – JBG-2 Professional MTB Team
  4. Mariusz Kozak – JBG-2 Professional MTB Team
  5. Maciej Jeziorski – Kross ProCycling.pl

Elita kobiet OPEN:

  1. Paula Gorycka – 4F ScottRacing Team
  2. Monika Żur – 4F Scott Racing Team
  3. Rita Malinkiewicz – UKS Sokół Goodman Zator
  4. Aleksandra Podgórska -KKW Superior Wałbrzych
  5. Marta Turoboś – LKK LUKS Sławno

U23:

  1. Jakub Zamroźniak – KCP Elzat Bieniasz Bike Team
  2. Patryk Adamkiewicz – Mitutoyo Dema PWR Team
  3. Krzysztof Łukasik – Warszawski Klub Kolarski

  1. Monika Żur – 4F Racing Team
  2. Rita Malinkiewicz – UKS Sokół Goodman Zator
  3. Aleksandra Podgórska – KKW Superior Wałbrzych

Puchar Polski w maratonie MTB #1 – Michałowo (Maratony Kresowe)

Wyniki dostępne w osobnym wpisie – kliknij tu!


 

Maratony Kresowe #1 – Michałowo

Maraton:

  1. Sarunas Pacevicius – SPRINT SBR Bank
  2. Andriej Murygin – Mistral
  3. Jakub Kurstak – Niezrzeszony
  1. Silivija Latozaite – SPRINT SBR Bank
  2. Magalena Gołębiewska – Bliska Team
  3. Zuzanna Sobolewska – BLU Cersanit Team Refleks

Cyklo Gdynia MTB – Gdynia

Maxi:

  1. Bartosz Banach – Hotel 4 Brzozy Gdańsk AptekaGemini.pl
  2. Przemysław Ebertowski – King Oscar Hotel Mistral Gniewino
  3. Łukasz Przybytek – Honda Trek Gdynia

  1. Sabina Rafalska – Nexus Team
  2. Olga Niewiarowska – Honda Trek Gdynia

Mega:

  1. Piotr Rzeszutek – Hotel 4 Brzozy Gdańsk
  2. Patryk Szymczak – Apteka Gemini
  3. Mateusz Tygielski – Nexus Team
  1. Katarzyna Łysek – ProWomen MTB Team
  2. Joanna Banaszek – Cyklo Team
  3. Elżbieta Wydrowska – Old School MTB Team

Hurom Series – Puchar Miłośników Cross Country #2 – Świeradów

Kobiety:

  1. Sabina Rzepka – GK Cyklosport Bolesławiec
  2. Janik Klaudia – Niezrzeszony
  3. Marta Mikołajczyk – Crazy Racing Team

Elita:

  1. Piotr Kurczab – SGR Srebrna Góra
  2. Rafał Alchimowicz – KTM Racing Team Złoty Stok
  3. Michał Górniak – Duda-Cars Rybczyński Team
  4. Marcin Kawalec – IM-Motion Kross Team
  5. Artur Miazga – AGH Cycling Team

Masters:

  1. Piotr Sułek – Boplight Ataksport Świdnica
  2. Krzysztof Paluszek – Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
  3. Rbert Bachmatiuk – Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych

Bike Maraton #1 – Mięknia

Giga:

  1. Bogdan Czarnota – VW Samochody Użytkowe MTB Team
  2. Piotr Kurczab – SGR Srebrna Góra
  3. Bartosz Janowski – Romet MTB Team
  4. Marcin Kawalec – IM-Motion Kross Team
  5. Michał Ficek – VW Samochody Użytkowe MTB Team

  1. Michalina Ziółkowska – VW Samochody Użytkowe MTB Team
  2. Karolina Kukuła – AGH Cycling Team
  3. Anna Świrkowicz – ASE Team

Mega:

  1. Mateusz Zoń – ZVL Kridler Sportiva
  2. Gracjan Krzemiński – Mitsubishi Materials MTB Team
  3. Rafał Adamczyk – IM-Motion Kross Team
  4. Mikołaj Jurklowaniec – IM-Motion Kross Team
  5. Paweł Wiendlocha – MTB Team RMF FM

  1. Katarzyna Polakowska – Romet MTB Team
  2. Marta Gogolewska – Merx Team Wągrowiec
  3. Aneta Imielska – Mitsubishi Materials MTB Team

Poland Bike Marathon – Nowy Dwór Mazowiecki

MAX:

  1. Jarosław Wolcendorf – Jakoobcycles.com
  2. Tomasz Majewski – Retro Rowery Duda Team
  3. Bartosz Borowicz – ARMAG Sport Team

  1. Izabela Macytkiewicz – ProWomen MTB Team
  2. Katarzyna Pakulska – TRW Cloudware Team
  3. Justyna Zawistowska – ProWomen MTB Team

MTB Cross Maraton (ŚLR) – Daleszyce

czekamy na wyniki open


 

ŚWIAT


Puchar Czech (C1) – Teplice – Czechy

  1. Jaroslav Kulhavy – Specialized Racing
  2. Kristian Hynek – Topeak Ergon
  3. Bartłomiej Wawak – Kross Racing Team
  • Marek Konwa (64sto Leszno) – miejsce 6
  • Kornel Osicki (Kross Racing Team) – miejsce 24
  • Łukasz Pihulak (MTB Silesia Rybnik) – miejsce 33
  • Artur Miazga (TrainWithWatts.com) – miejsce 36

  1. Maja Włoszczowska – Kross Racing Team
  2. Janka Stevkova
  3. Jitka Skarnitzlova
  4. Raiza Goulad – Henrique
  5. Aleksandra Dawidowicz – SGR Srebrna Góra
  • Karolina Cierluk – miejsce 15
  • Iwona Kurczab – miejsce 20
  • Anna Szafraniec – DNF

Marlene Sudtirol Sunshine Race (C1) – Nalles – Włochy

  1. Florian Vogel – Focus
  2. Manuel Fumic – Cannondale
  3. Ondrej Cink – Multivan Merida
  4. Marco Aurelio Fontana – Cannondale
  5. Luca Braidot

  1. Gunn Rita Dahle Flesjaa – Multivan Merida
  2. Eva Lechner – Team Colnago Sudtirol
  3. Linda Indergand – Focus XC Team
  4. Elisabeth Osl – Ghost Factory Racing
  5. Helen Grobert – Ghost Factory Racing

Coupe de France (C1) – Saint Pompon – Francja

  1. Maxime Marotte – BH SR Suntour KMC
  2. Titouan Carod – Scott Creuse Oxygene Gueret
  3. Hugo Drechou – Calvisson VTT
  4. Jordan Sarrou – BH SR Suntour KMC
  5. Julien Absalon – BMC Racing

  1. Pauline Ferrand Prevot – RaboLiv
  2. Margot Moschetti – Betch.NL Superior Brentjens
  3. Githa Michiels  – Versluys Team

Sea Otter (C3) – Monterey – USA

  1. Nino Schurter – Scott Odlo
  2. Howard Grotts – Specialized
  3. Daniel McConnel – Trek Factory Racing
  4. Sam Gaze – Specialized
  5. Raphael Gagne – Rocky Mountain

  1. Catherine Pendrel – Luna PRO Team
  2. Rebecca Henderson – Trek Factory Racing
  3. Jenny Rissveds – Scott Odlo
  4. Chloe Woodruff – Stan’s Notubes Niner
  5. Emily Batty – Trek Factory Racing

Salgotarjan Kupa (C2) – Eresztveny – Węgry

 

  1. Adrian Brzózka – JBG-2 Professional MTB Team
  2. Frantisek Lima

(czekamy na pełne wyniki)


COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0