[PR] Maja Włoszczowska 2. w wyścigu Trofeo Delcar XCO – Montichiari

HomeINFORMACJE PRASOWEKross Racing Team

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

W wyścigu XCO we włoskim Montichiari 12.04 Maja Włoszczowska (Kross Racing Team) zajęła 2. miejsce. Zwyciężczynią zawodów w kategorii elity kobiet została Gunn-Rita Dahle Flesja. Obie kolarki przez cały wyścig jechały razem, niestety po upadku Mai Włoszczowskiej na ostatnim okrążeniu, Gunn-Rita zaatakowała i dowiozła kilkusekundową przewagę do mety. Wyścig odbył się w idealnych warunkach pogodowych, ale trasa była bardzo wymagająca.

Pełne wyniki:

1. Gunn-Rita Dahle Flesja – Merida Multivan
  2. Maja Włoszczowska – Kross Racing Team
  3. Moschetti Margot – betch.nl Superior Brentjens

Anna Szafraniec-Rutkiewicz (Kross Racing Team) z Kross Racing Team zajęła 7. pozycję w wyścigu.

Maja-Włoszczowska

Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.