[PR] UCI MTB World Cup presented by Shimano na żywo w Red Bull TV

HomeINFORMACJE PRASOWE

[PR] UCI MTB World Cup presented by Shimano na żywo w Red Bull TV

W najbliższą niedzielę, 12 kwietnia o 12.30, we francuskim mieście Lourders, odbędzie się pierwszy przystanek tegorocznej serii UCI Mountain Bike World Cup presented by Shimano. W tym roku zawody downhillu i cross-country odbędą się z jeszcze większym rozmachem i prędkością niż kiedykolwiek wcześniej. Więcej zespołów, więcej narodowości i oczywiście więcej sportowej akcji. Red Bull TV pokaże na żywo zawody z tegorocznego cyklu. Ekscytujące transmisje poprowadzą legendy tego sportu, Rob Warner oraz Claudio Caluori.

Od 12 kwietnia do 23 sierpnia fanów MTB, a konkretnie downhillu i cross-country dosłownie porwie wyścigowa akcja w wykonaniu 130 zespołów z 33 krajów, walczących o trofeum Pucharu Świata MTB UCI. W tym roku przez wszystkie wyścigi przeprowadzi widzów Rob Warner- znany komentator i legenda brytyjskiego MTB, zapewniając ostre
i zabawne komentarze. Przez cały czas będzie go wspierać Claudio Caluori, człowiek orkiestra sportów ekstremalnych, który na miano ulubieńca fanów zasłużył sobie już zeszłosezonowymi zapowiedziami trasy.

UCI Mountain Bike World Cup 2014_Paris Gore  Red Bull Content Pool

Sezon rozpocznie się 12 kwietnia w zupełnie nowym miejscu na mapie Pucharu Świata UCI – we francuskim Lourdes. Downhillowa trasa w Pirenejach – długa na 2,5 km i prowadząca 470 m w dół – to dla większość zawodników nieznany teren. Francuscy riderzy startujący w Pucharze Francji lub trenujący w tym regionie, jak na przykład Loic Bruni, poczują się pewnie jak w domu, pokonując te szybkie, dobrze im znane, trasy. Jednak pojawią się tam również aktualni mistrzowie z Wielkiej Brytanii, którzy postarają się, by ich zwycięska passa nie została przerwana. Gee Atherton na pewno da z siebie wszystko, aby odebrać koronę zeszłorocznemu mistrzowi Joshowi „Ratboyowi” Brycelandowi. Szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności będą mieli także zawodnicy uprawiający cross country. Wsród mężczyzn najciekawiej zapowiada się pojedynek Julien Absalon’a i Nino Schurter’a, natomiast wsród kobiet faworytkami są Jolanda Neff i Catharine Pendrel.

Poniżej harmonogram wszystkich wyścigów i czasy transmisji w Red Bull TV:

hjhj

Red Bull TV będzie relacjonować Puchar Świata UCI na żywo – w Internecie oraz na urządzeniach mobilnych
z systemami Android, iOS i Windows Phone, na wybranych platformach partnerów, takich jak Apple TV, Xbox 360, Amazon Fire TV (US), Chromecast, lub na specjalnym kanale w telewizorach Samsung Smart TV (2011+) dostępnym
w 194 krajach.

Link do transmisji zawodów: http://www.redbull.tv/videos/event-stream-495/downhill-finals#autostart

COMMENTS

DISQUS: 0