[PR] Bartłomiej Wawak wygrywa w Copa Catalana w Barcelonie

HomeINFORMACJE PRASOWEKross Racing Team

Bartłomiej Wawak zajmuje 3 miejsce w wyścigu elity mężczyzn oraz wygrywa w kategorii U23 na wyścigu Copa Catalana w Barcelonie.

Zawodnicy mieli do pokonania 5 rund na trasie usytuowanej na olimpijskim wzgórzu Montjuic w Barcelonie. Najlepiej poradził sobie Hiszpan Carlos Coloma niesiony dopingiem miejscowej publiczności.

Świetnie pojechał zawodnik Kross Racing Team – Bartłomiej Wawak. Młody zawodnik skończył zawody na 3 pozycji z niewielką stratą do zwycięzcy. Pozwoliło mu to również objąć prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Zaraz za nim finiszował Mistrz Polski Marek Konwa. Obaj Polacy pokonali obecnego Mistrza Świata Juliena Absalona.

Na 19 pozycji finiszował drugi z zawodników Kross Racing Team – Kornel Osicki. Kolejny start zawodników Krossa już za tydzień w austriackim Langenlois.