Rozkład jazdy – 3 – 18.03.2015

Rozkład jazdy – 3 – 18.03.2015

[PR] Poland Bike – zapowiedź zawodów w Wyszkowie
Technika … siła … siła … technika … siła …
Udany występ JBG-2 w Hiszpanii

Kolarstwo górskie amatorskie

  • 7 marca 2015 – Barlinek – XCM – Barlinecka Liga Kolarska – Wyścig Zimowy – link
  • 7 marca 2015 – Jelenia Góra – CX – VI Puchar Piastów Śląskich – link
  • 7 marca 2015 – Stronie – CX – Puchar Wójta Gimy Stronie – link
  • 8 marca 2015 – Jelenia Góra – CX – VI Puchar Piastów Śląskich – link
  • 8 marca 2015 – Karczew – XCM – Mazovia MTB Zimą – link
  • 8 marca 2015 – Poznań – CX – VII Wyścig im. Marka i Zbyszka – link
  • 14 marca 2015 – Kalisz – XCO – Otwarte Mistrzostwa Kalisza MTB – link
  • 14 marca 2015 – Kęty – CX – Puchar Burmistrza Kęt – link
  • 14 marca 2015 – Nieszawa – XCO – Mała Nieszawka MTB – link
  • 15 marca 2015 – Swarzędz – CX – Wyścig przełajowy – link

Kolarstwo górskie zawodowe

  • 8 marca 2015 – Hiszpania / Banyoles – XCO – Copa Catalana (C1)
  • 8 marca 2015 – Turcja / Adana – XCO – Adana MTB Cup (C2)
  • 8 marca 2015 – Cypr / Amathous – XCO – Cyprus Sunshine Cup (C1)
  • 8 marca 2015 – Turcja / Istambul – XCO – Salcano Princes Islande MTB Cup (C2)
  • 12-15 marca 2015 – Australia / Bright  – XCO – Mistrzostwa Australii (CN)
  • 15 marca 2015 – Chorwacja / Heredia – XCO – Fecha Copa Nacional (C2)
  • 15 marca 2015 – Hiszpania / Valladolid – XCO – Open de Espana (C2)
  • 15 – 22 marca 2015 – RPA / Cape Town – XCS – ABSA Cape Epic (SHC) – #absacapeepic #absacapeepic2015

Kolarstwo szosowe


  • 4 marca 2015 – Le Samyn (1.1) – na starcie m.in. CCC Sprandi Polkowice oraz Etixx Quick Step z Łukaszem Wiśniowskim – transmisja w Eurosport. #LeSamyn
  • 4 marca 2015 – Umag Trophy (1.2) – na starcie m.in. młodzieżowy skład CCC Sprandi Polkowice


  • 7 marca 2015 – Strade Bianche (1.HC)  – na starcie m.in. Przemysław Niemiec (Lampre Merida) oraz Maciej Bodnar (Tinkof Saxo) – transmisja w Eurosport. #StradeBianche
  • 7 marca 2015 – Porec Trophy (1.2) – na starcie m.in. młodzieżowy skład CCC Sprandi Polkowice


  • 8 – 15 marca 2015 – Paryż Nicea (2.UWT) – na starcie m.in. Saxo Tinkoff z Rafałem Majką i Pawłem Poljańskim oraz Etixx Quick Step z Michałem Kwiatkowskim i Michałem Gołasiem. Transmisja w Eurosport. #ParisNice
  • 12 – 14 marca 2015 – Istrian Spring Trophy (2.2) – na starcie m.in. młodzieżowy skład CCC Sprandi Polkowice


  • 11 – 18 marca 2015 – Tirreno Adriatico (2.UWT) – bardzo mocny skład wszystkich ekip i trzech Polaków Maciej Bodnar (Tinkoff Saxo), Przemysław Niemiec (Lampre Merida) oraz Bartosz Huzarski (Bora Argon 18). #TirrenoAdratico


  • 14 marca 2015 – Albert Achterhes Pet Donde van Drenthe (1.1) – m.in. CCC Sprandi Polkowice
  • 15 marca 2015 – Energiewacht Dwars Door Drenthe (1.1)  – m.in. CCC Sprandi Polkowice


  • 18 marca 2015 – Nokere Koerse – Danilith Classic (1.1) – m.in. CCC Sprandi Pokowice

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0