[PR] CX Katowice 2015 już za kilka dni

HomeINFORMACJE PRASOWE

[PR] CX Katowice 2015 już za kilka dni

Już za kilka dni druga edycja Ogólnopolskiego Wyścigu Przełajowego CX Katowice. Zawody odbędą się 3 stycznia 2015 roku na Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. Biuro zawodów, jak to miało miejsce podczas poprzedniej edycji będzie zlokalizowane w Hotelu Silesian, gdzie dla uczestników przygotowano specjalną ofertę noclegową.

W trakcie zawodów rywalizować będą wszyscy kolarze z pasją, począwszy od najmłodszych Żaków, a skończywszy na najstarszych Mastersach. Poza zawodami dla przełajowców odbędą się także zawody dla wszystkich chętnych na dowolnym rowerze MTB itd. jak i zawodników nie posiadających licencji. Dla najmłodszych dzieciaków odbędą się zawody biegowe na dystansie 300m.

Kibice także nie będą się nudzili, a to wszystko dzięki współpracy z Fitness Academy – Katowickim klubem fitness, którego trenerzy będą animować różne zabawy oraz konkursy dla kibiców.
Jeśli ktoś zgłodnieje to będzie mógł się posilić grochówką, domowym Buksem od Plebiscytowa Burger Bar oraz napić najwyższej jakości kawy od Kawiarni na Kołach.
Beskidzka grupa GOPR zaprezentuje w jaki sposób odbywają się akcje ratownicze z psami ratowniczymi oraz nauczy wszystkich chętnych udzielania pierwszej pomocy.

cx katowice 2015 baner

Pula nagród to około 11 000 zł !

Swoją obecność zapowiedzieli już najlepsi polscy kolarze m.in. Mistrzowie Polski, Olimpijczycy jak i medaliście Mistrzostw Świata oraz Europy.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w zawodach oraz kibicowania!

Szczegółowy regulamin oraz zapisy dostępne na stronie www.sportpelenpasji.pl

Wydarzenie na Facebook z aktualnymi informacjami: https://www.facebook.com/events/761479837265794

COMMENTS

DISQUS: 0