JBG-2 MTB Team – skład na sezon 2015

HomeJBG-2Drużyny

JBG-2 MTB Team – skład na sezon 2015

Jesień to czas transferów. W kuluarach huczało już od października. Teraz po kolei drużyny odkrywają swoje karty. Na początek JBG-2 MTB Team, której zasadniczy skład nie uległ zmianie. W sezonie 2015 w biało czerwonych barwach nie zobaczymy już Bartłomieja Wawaka oraz Mariusza Kowala.

Ich miejsce zajmie dwóch nowych zawodników – wszechstronny Wojciech Halejak, którzy przechodzi z Zawodowej Grupy Kolarskiej Mexller oraz specjalizujący się w maratonach Mariusz Kozak, w który w poprzednich latach był zawodnikiem RMF FM Rockstar Energy Drink.

Nowi zawodnicy będą wsparciem dla trzonu ekipy JBG-2 czyli Adriana Brzózki, Piotra Brzózki, Patryka Piaseckiego oraz Tomasza Drożdża.

Tak zmianę drużyny komentuje Wojciech Halejak:

Bardzo się cieszę z powrotu do MTB. Ściganie w górach jest tym co najbardziej lubię i co chcę robić. Kolarstwo górskie zawsze było mi bliskie i nigdy z nim nie „zerwałem”. Daje wolność i kontakt z przyrodą. Najbliższy sezon zapowiada się bardzo dobrze. W planach mamy zagraniczne maratony i wyścigi etapowe MTB oraz najciekawsze z imprez organizowanych w Polsce. Jeśli uda się to połączyć, nie wykluczamy też kilku startów na szosie. Obecnie robię sobie krótką przerwę od przełajów. Czuję, że jest mi potrzebna chwila oddechu, ale niebawem wracam do rywalizacji i postaram się pokazać z dobrej strony na przełajowych mistrzostwach Polski. Zaraz potem lecimy z ekipą JBG-2 do Hiszpanii na 4-etapowy wyścig na Costa Brava. Przełaje będą dobrym przygotowaniem.

Cieszę się, że trafiłem akurat do JBG-2. Jest to profesjonalnie zorganizowany zespół mający swoje zaplecze treningowe, a jednocześnie grupa ludzi, która kocha i rozumie ten sport. Mamy wspólny cel, żeby ścigać się i zarażać innych pasją do kolarstwa górskiego.

COMMENTS

DISQUS: 0