Kalendarzowy updejt – pierwsze przełajowe rozstrzygnięcie!

HomeKALENDARZ

Kalendarzowy updejt – pierwsze przełajowe rozstrzygnięcie!

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Pierwsze rozstrzygnięcie przyniesie najbliższy weekend. W sobotę w Puławach rozegrana zostanie trzecia, finałowa runda cyklu Godzina w Piekle (klasa A). Rywalizacja o tyle ciekawa, że na szczycie tabeli trzech zawodników – Paweł Król, Bartosz Pilis oraz Wojciech Halejak. Niewielkie różnice punktowe oznaczają, że każdy z nich będzie walczył o najwyższy stopień podium. Będzie się działo!

Dla tych, którym do Puław dalej niż do zachodniej Polski to w sobotę w Zwierzynie (gdzie to jest???) jest wyścig przełajowy o puchar wójta gminy (klasa A). W niedzielę z kolei kolejna runda Pucharu Polski w, można by rzec, zagłębiu kolarstwa przełajowego w Polsce. Tym samym wszystkie kolarskie drogi będą prowadzić do Strzelców Krajeńskich.

Na arenie międzynarodowej też będzie się działo. W sobotę Puchar Świata w przełajach w belgijskim Koksijde, a w niedzielę Superprestige też w Belgii, w Francorchamps. Oprócz tego jeden wyścig w Szwajcarii oraz Supercross Cup w Stanach Zjednoczonych.

A Ty pamiętaj, że listopad to czas roztrenowania, więc nie spalaj się na rowerze ;)

Zdjęcie okładkowe: youtube.com


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0