Wyniki – 15 – 16 listopada 2014

HomeWynikiEuro Bike Kaczmarek Team

Wyniki – 15 – 16 listopada 2014

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


W temacie zagranicznych wyścigów warto zwrócić uwagę na udział Mariusza Gila (Project Cyclocross), który w Czechach na kolejnej rundzie Toi Toi Cup zajął 5 miejsce. W Belgii rozegrana została czwarta runda Superprestige, w której najszybszy był Klaas Vantornout. Z kolei w Szwajcarii bracia Fluckiger zorganizowali wyścig przełajowy, na który zaprosili kilku swoich kolegów z cross country. Najszybszy okazał się Arnaud Grand – szosowy kolarz jeżdżący w barwach BMC. Za oceanem, w stanie Iowa rozegrana została weekendowa impreza pod nazwą Jingle Cross. Pierwszego dnia triumfował Jeremy Powers, a drugiego James Driscoll.

Superprestige #4 – Gavere (BEL/C1)

4

Flückiger Cross Madiswil (SUI/C2)

Clipboard12

Toi Toi Cup #5 – Holé Vrchy (CZE/C2)

Clipboard11

Jingle Cross – Iowa City, USA (15.11)

1

Jingle Cross – Iowa City, USA (16.11)

2

Nad Wisłą rozegrane zostały kolejne dwie rundy Pucharu Polski w kolarstwie przełajowym. W Koziegłowach w poszczególnych kategoriach triumfowali Kacper Szczepaniak (Agrochest Team), Olga Wasiuk (Błękitni Paula Trans) w elicie. W juniorach Zofia Rzeszutek (Baszta Bytów) oraz Marceli Bogusławski (Integral Collections MTB). Z kolei w niedzielę w Szczekocinach pierwsze miejsca przypadły Markowi Konwie, który w sezonie przełajowym będzie ścigał się w barwach Euro Bike Kaczmarek Electric, a także Oldze Wasiuk (Błękitni Paula Trans), której pozycja w tym roku zdaje się być póki co nie zagrożona. Najlepszymi juniorami w Szczekocinach okazało się rodzeństwo Rzeszutek – Zofia oraz Tomasz (Baszta Bytów).

Międzynarodowy Wyścig w Kolarstwie Przełajowym XVIII Memoriał Edwarda Pelki Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczekociny

JUNIOR

junior

MASTERS

masters

KOBIETY

kobiety

ELITA / U23

elita

XXXVI Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym II memoriał Zygmunta Chmurzewskiego, I memoriał Daniela Jurczyka – Koziegłowy

JUNIOR

junior

MASTERS

masters

KOBIETY

kobiety

ELITA / U23

elita

 

Zdjęcie okładkowe: cyclephotos.co.uk


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0