[PR] Szczepaniak wygrywa w Bieganowie

HomeINFORMACJE PRASOWE

[PR] Szczepaniak wygrywa w Bieganowie

Już w swoim pierwszym starcie po powrocie do cyclocrossu, Kacper Szczepaniak (Agrochest Team) odniósł pewne zwycięstwo, wygrywając wyścig Pucharu Polski, który odbył się w ubiegłą sobotę na wymagającej trasie w Bieganowie.
Lista startowa wyścigu o Puchar Starosty Słubickiego zawierała większość liczących się obecnie przełajowców w kraju. Zabrakło co prawda Mariusza Gila, Marka Konwy, ale w Bieganowie pojawili się między innymi: Bartosz Mikler, Wojciech Halejak, Bartosz Pilis czy Andrzej Kaiser.

Szczepaniak już w pierwszej połowie wyścigu oderwał się od swoich rywali, odnosząc pewne zwycięstwo. Drugie i trzecie miejsce zajęli kolejno: Mikler oraz Pilis.

Kolejny start zawodnika Agrochest Team już w najbliższy weekend. W sobotę Szczepaniak wystartuje w Pucharze Polski w Koziegłowach (XXXVI Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym Pod Patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy – II Memoriał Zygmunta Chmurzewskiego – I memoriał Daniela Jurczyka), a dzień później w Szczekocinach (Międzynarodowy Wyścig w Kolarstwie Przełajowym – XVIII Memoriał Edwarda Pelki – Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczekociny Krzysztofa Dobrzyniewicza).

Kacper Szczepaniak: – Wyścig w Bieganowie w sumie bez historii. Pojechał swoim tempem i odniosłem ponad 30 sekundowe zwycięstwo nad Bartkiem Miklerem, który pozytywnie zaskoczył mnie swoją dyspozycją. Dla mnie to początek sezonu, tak więc jeszcze nie jestem na najwyższych obrotach. Trasa w Bieganowie jest naprawdę fajna i daje dużo przyjemności z jazdy. Teraz przede mną dwa kolejne wyścigi i myślę, że ze startu na start, będę w coraz wyższej dyspozycji.

COMMENTS

DISQUS: 0