[PR] Liv – niezależna marka rowerowa dla kobiet od Giant

HomeINFORMACJE PRASOWE

[PR] Liv – niezależna marka rowerowa dla kobiet od Giant

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Siostrzana marka Gianta została powołana do życia, aby kolarstwo stało się bliższe i łatwiejsze dla kobiet.

Giant ogłosił, że Liv/giant, submarka rowerowa przeznaczona dla kobiet została zastąpioną nową niezależną kobiecą marką o nazwie Liv. Nowa marka została powołana do życia, aby dostarczyć najlepsze rowery, stroje i akcesoria dla kobiet. To nowatorskie podejście na rynku sprzedaży rowerów.

Giant już od dawna obsługuje klientki, ale marka Liv sprawia, że obsługa ta staje na jeszcze wyższym poziomie. Jako siostrzana marka Gianta Liv to pierwsza w pełni kobieca marka, której właścicielem jest jedna z największych firm rowerowych na świecie.

Obecnie w sklepach rowerowych w całej Polsce dostępna jest pełna oferta rowerów Liv w kolekcji 2015. Zawarto też pierwsze umowy z utalentowanymi kolarkami. Przykładem jest kontrakt z mistrzynią świata Marianne Vos, liderką teamu Rabobank-Liv, która na rowerach i w strojach Liv uczestniczyła już w kilkunastu wyścigach.

Liv to nie tylko bliska współpraca z utalentowanymi sportsmenkami i ambasadorkami marki czy złożony z samych kobiet zespół produktowy, projektowy oraz sprzedażowy. Liv to pasja, by kolarstwo stało się szerzej dostępne i bliższe wszystkim kobietom. Produkty Liv są projektowane w taki sposób, aby jak najbardziej uwzględnić potrzeby rowerzystek. Jednocześnie produkowane są wedle ścisłych standardów jakościowych Gianta. Liv korzysta z tych samych kanałów dystrybucyjnych i wsparcia operacyjnego co Giant.

Nowy slogan Liv brzmi “Liv Beyond”. To przekaz wyrażający głębokie przekonanie, że dzięki kolarstwu kobiety mogą przekraczać własne granice i odkrywać swoje nowe możliwości. Po więcej informacji zapraszamy na Liv-cycling.com.

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0