[PR] Agrochest Team zdominował GP Wielkopolski

HomeINFORMACJE PRASOWE

[PR] Agrochest Team zdominował GP Wielkopolski

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Dobiegł końca tegoroczny cykl maratonów mtb w GP Wielkopolski. W ubiegłą sobotą w Murowanej Goślinie obyła się oficjalna gala, podczas której wręczono puchary za tegoroczne sukcesy.

Cała drużyna Agrochest Team odebrała puchar za triumf w klasyfikacji drużynowej całego cyklu, dodajmy iż wywalczony drugi raz z rzędu. Zawodnicy kostrzyńskiej ekipy triumfowali także w większości klasyfikacji generalnych z podziałem na kategorie i wiek.

Na dystansie MINI w kategorii M-1 równych sobie nie miał Hubert Spławski, który triumfował we wszystkich wyścigach. W M-2 bezdyskusyjnie wygrał Paweł Szczepaniak, który był najszybszy w czterech wyścigach. W M-3 zwyciężył Wojciech Czajka, który w tym sezonie zaprezentował bardzo wysoką i równą formę na przestrzeni całego sezonu. Kolejna kategoria – M-4 to ponowny triumf zawodnika Agrochest Team na najwyższym stopniu podium – mowa tutaj o Kazimierzu Szczepaniaku.

Dystans MEGA to drugie miejsce w generalce Adama Frątczaka (kat. M-1), ale już w kategoriach M-2, M-3 i M-4 wygrywali kolejno: Michał Putz, Marcin Hermanowski oraz Marcin Gembicz – notabene zawodnicy, którzy w dużej mierze zadecydowali to triumfie w klasyfikacji drużynowej Agrochest Team.

– Był to niesamowicie udany dla nas sezon który dał nam sporo motywacji do dalszych sukcesów i celów, o których już niebawem będę mógł poinformować media oraz kibiców kolarstwa w kraju – powiedział dyrektor sportowy ekipy Tomasz Helman.

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0