Październikowy SCOTT Test Tour – kolekcja 2015

HomeSprzęt

Październikowy SCOTT Test Tour – kolekcja 2015

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Myślisz już o końcu sezonu i odwieszeniu roweru na hak? Swój możesz, bo właśnie rusza jesienna odsłona SCOTT Test Tour, gdzie w kolejne weekendy będzie można obadać świeżutkie rowery z kolekcji 2015. Każda prezentacja jest współorganizowana przez lokalnego sprzedawcę, ale testy mają charakter otwarty. Każdy może spróbować, tylko trzeba pamiętać, że ilość rowerów jest ograniczona, więc lepiej się spieszyć i zaklepać sobie miejsce zawczasu. Na szczęście imprezy są dwu, trzydniowe, więc dla każdego powinno znaleźć się miejsce.

Genius LT_Action Image_2015_BIKE_SCOTT Sports_37W październiku testowanie będzie w czterech miastach – Krakowie (3-5.10), Gdyni (11-12.10) , Łodzi (17-19.10) oraz Warszawie (25-26.10). Imprezy będą odbywały się w weekendy, w lokalizacjach sprzyjających rowerom górskim, także spokojnie – jazda nie będzie ograniczała się do rundy po miejskich ścieżkach i wysokich krawężnikach.

Spark_Action Image_2015_BIKE_SCOTT Sports_18Oferta testowanych rowerów będzie bogata. Obok tych z kolekcji 2015, będzie także można pojeździć na rowerach z tego roku. Lista obejmuje następujące modele 2015:

  • Scott Addict 15 Di2 – XL
  • Scott Addict Team Isue – M
  • Scott Solace 15 Disc – S i L
  • Scott Scale 710 – M
  • Scott Scale 720 – M
  • Scott BigEd – M
  • Scott Spark 710 – M i L
  • Scott Spark 920 – M
  • Scott Genius 910 – M i L

Wisienką na torcie będzie możliwość obadania maszyny do All Mountain – SCOTT Genius Tuned (700 oraz 900 w rozmiarze M). Co to za cudo? Zdjęcia mówią same za siebie:

Każdy z przystanków SCOTT Test Tour ma już założone wydarzenie na FB, więc można na bieżąco śledzić informacje związane z daną lokalizacją: Kraków, Gdynia oraz Łódź. Testy w Warszawie odbędą się w sklepie Zakład Rowerowy, na którego stronie podane zostaną wszystkie szczegóły.

Galeria rowerów, które dostępne będą w każdej z w/w lokalizacji:


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0