Wszystkie kolory Liv 2015 by Giant

HomeSprzęt

Wszystkie kolory Liv 2015 by Giant

W 2015 roku Giant idzie ze swoją marką Liv szeroko. Jej początek to 2011 rok. Dla kobiet cyklistek na przyszły sezon przygotowane zostało wszystko czego im potrzeba do uprawiania tej dyscypliny sportu. Obok, co oczywiste, rowerów jest ogromny wybór odzieży, akcesoriów, absolutnie wszystkiego. W końcu można pewnie stwierdzić, że kolekcja dla kobiet to nie tylko mniejsza rama i „damskie” malowanie. To starannie przygotowane pod kobiecą anatomię geometria i komponenty. By utrzymać więź z marką matką, na ramach pozostanie dopisek „handcrafted by Giant”.

DSC_4613

W przyszłym roku w ramach marki Liv w ofercie pojawi się szeroka oferta rowerów miejskich, szosowych oraz górskich. Nas interesują te dwie ostatnie kategorie, bo na czymś trzeba trenować i na czymś trzeba startować ;)

DSC_4612

Wśród rowerów szosowych zobaczymy wyścigowe modele Envie, topowy model Advanced Pro SL 0 (Shimano Dura-Ace Di2) godny Marianne Vos. Najszersza oferta będzie wśród modeli Avail oraz Avail Advanced, które przeszły szereg zmian w porównaniu do tych z 2014 roku. Dla miłośniczek kolarstwa górskiego, które wolą jednak prostą kierownicę, a nie giętego baranka są rowery z serii Thrive.

DSC_4610

Wśród rowerów górskich też dużo zmian. Najwyższym modelem hard tail będzie maszyna znana już z tego roku, a przede wszystkim jako główny rower Mai Włoszczowskiej – Obsess Advanced – absolutnie topowa maszyna do cross country. Jednak patrząc na tendencje w tych wyścigach, warto także zerknąć na topowego fulla – Lust ze skokiem 100 mm. Z kolei na miłośniczki zjazdów czeka model Intrigue ze skokiem 140 mm.

DSC_4609Dla początkujących kolarek górskich albo po prostu dla kobiet ceniących sobie jazdę po bezdrożach jest seria Tempt, do tego seria Rove w stylu trekkingowym. Oprócz tego bardzo szeroka oferta odzieży, akcesoriów oraz komponentów.

DSC_4607Liczymy, że po okresie prezentacji dla mediów oraz dealerów będzie nam dane przyjrzeć się niektórym w/w opisanym rowerom czy akcesoriom. Oczywiście nie będziemy tego robi sami, tylko przekażemy to naszym testerkom :)DSC_4608

Wszystkie kolory Liv 2015 handcrafted by Giant:

Poniżej galeria zdjęć rowerów Giant / Liv 2015 z katalogu:

COMMENTS

DISQUS: 0