HomeINFORMACJE PRASOWE

[PR] Zawodnicy Agrochest Team pięć razy na podium w Wałczu

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

W ubiegły weekend w Wałczu rozegrano przedostatnią rundę Grand Prix Wielkopolski. Zawodnicy Agrochest Team po raz kolejny stanęli na wysokości zadania.

Na dystansie MINI w klasyfikacji generalnej liczącego 44 km wyścigu po raz kolejny bezkonkurencyjny był zawodnik kostrzyńskiej ekipy – Paweł Szczepaniak. Oczywiście zawodnik ze Zwierzyna triumfował w swojej kategorii wiekowej. Na pierwszym miejscu w M-3 a 5. w generalce wyścig ukończył Wojciech Czajka. W swoim kategoriach triumfowali także Hubert Spławski oraz Kazimierz Szczepaniak.

Na dystansie MEGA o miejsce na podium w całym wyścigu walczył Michał Putz. Ostatecznie po kolizji z Wojciechem Wiktorem zajął 5. miejsce w generalce i 4 w swojej kategorii. – Na finiszu zawodnik z drużyny Volkswagena uderzył we mnie i mam prawdopodobnie pękniecie palca u ręki – powiedział na mecie Putz. Drugi z zawodników Agrochest Team na tym dystansie – Adam Frątczak zajął 3. miejsce w M-1.

W Grand Prix Wielkopolski do zakończenia sezonu pozostała jeszcze tylko finałowa runda, która odbędzie się w Łopuchowie w pierwszy weekend października.

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0