HomeINFORMACJE PRASOWE

[PR] Podsumowanie I Malutkie RUN/MTB Race

Wyzwanie…

Już po raz drugi amatorzy biegów i nordic walking oraz amatorzy wyścigów rowerowych mogli zmierzyć sie ze sobą i wcale nie najprostszą trasą, jaką przygotowaliśmy w Malutkie Resort. Przy sprzyjającej sportowym wyczynom pogodzie nasze wyzwanie podjęło ponad 150 zawodników, kibicowało im kolejne kilkaset osób.

Bieg…

Już od 8 rano zawodnicy tłumnie rejestrowali się w biurze zawodów, by punktualnie o godzinie 10:00 wystartować w II edycji Malutkie RUN. Przygotowana przez nas trasa była odwróceniem trasy z I edycji zawodów z dodatkowym, wymagającym odcinkiem przebiegającym po kopalni piasku. Mimo pozornej płaskości terenu trasa MTB RACE okazała się być wymagająca, a jej ukończenie niosło za sobą sporą satysfakcję. Wśród zawodników nie zabrakło sportowców z „pierwszej ligi”. Ponownie na trasie pojawił się aktualny Mistrz Świata w Nordic Walking, a także Vicemistrzyni Świata w tej dyscyplinie. W zawodach MTB RACE zwyciężył natomiast (kategoria M2) zeszłoroczny v-ce Mistrz Świata. Znaczna część pozostałych zawodników to także uznani, odnoszący sukcesy sportowcy.

Wygrana…

Pokonanie dłuższej (10.5 km) trasy Malutkie RUN rekordziście zajęło 00:36:49 – gratulujemy wyniku. Trasa krósza (5.5 km) pokonana została w czasie 00:20:47 – również gratulujemy. Najdłuższą trasę MTB RACE (6 okrążeń, ok. 33 km) najszybszy zawodnik pokonał już w 01:08:34 – gratulacje! Wszyscy zwycięzcy zostali udekorowani, dzięki naszym sponsorom nie zabrakło też upominków i niespodzianek dla wszystkich uczestników zawodów. Pełna lista zawodników i ich rezultatów dostępna jest tu: http://www.wynikionline.pl/ Bez fałszywej skromności możemy stwierdzić, że – pomimo braku doświadczenia i wielu obaw – nasze zawody sportowe cieszą się coraz większym powodzeniem.

Wydarzenia i sportowe emocje to nie wszystko, co Malutkie Resort ma do zaoferowania. Naszym założeniem była organizacja zawodów, ale też zapewnienie rozrywki kibicom i innym naszym gościom – niekoniecznie kibicom. Każdy, kto odwiedził nas tego dnia mógł korzystać ze wszystkich naszych atrakcji, nie obyło się także bez rozrywek dodatkowych, adresowanych zwłaszcza do najmłodszych gości Malutkie Resort.

Co dalej?

Oczywiście nie próżnujemy, planujemy kolejne atrakcje i kolejne zawody. Już 10 sierpnia zapraszamy na kolejną edycję Malutkie RUN, o następnych imprezach i zawodach poinformujemy już wkrótce na www.malutkie.com w zakładce sport oraz profilu facebook
Do zobaczenia w Malutkie Resort!

Zdjęcia dostępne na www.tmfoto.pl

COMMENTS

DISQUS: 0