HomeINFORMACJE PRASOWE

[PR] Bike Maraton zaprasza do Myślenic

Już w najbliższa sobotę, 28 czerwca, Bike Maraton zaprasza na piątą odsłonę tegorocznego cyklu. Tym razem spotykamy się w Myślenicach u podnóża Góry Chełm. Myślenice położone w bliskiej odległości od Krakowa są idealnym miejscem wypadowym dla mieszkańców stolicy małopolski zarówno latem jak i zimą.

W ostatnią sobotę czerwca miasteczko sportowe Bike Maraton powstanie na plaży trawiastej w wypoczynkowej dzielnicy Zarabie. A w miasteczku na każdego odwiedzającego czeka wiele atrakcji. FUJIFILM przeprowadzi bezpłatne warsztaty fotografii sportowe, dla uczestników do wygrania aparat FUJIFIL XP 70, dealer marki Ssangyong będzie prezentował modele samochodów 4×4 spod swoich skrzydeł, przedstawiciele marki SCOTT przedstawią rowery z najnowszej kolekcji oraz akcesoria SYNCROS. O odpowiednie poziom energii wśród zebranych będzie dbał przedstawiciel marki SQUEEZY,
Punktualnie o godz. 11.00 Burmistrz Miasta Myślenice, Pan Maciej Ostrowski da sygnał do startu i peleton kolarzy wyruszy na trasy V edycji Bike Maraton 2014. A podczas tej edycji, tak jak zawsze, przygotował trzy specjalnie przygotowane i oznakowane trasy:

  • Mini – długości 19 km – poprowadzi uczestników w kierunku Góry Chełm do górnej stacji wyciągu krzesełkowego i z powrotem do Myślenic. Trasa łatwa technicznie ale wymagająca kondycyjnie, do przejechania przez każdego kto ma rower, kask i odrobinę kondycji.
  • Mega, liczy 42 km, na których znajdziemy sporo podjazdów i technicznych zjazdów. Początkowo wspólnie z Mini a następnie w kierunku Schroniska Kudłacze. Trasa wymagająca zarówno kondycyjnie jak i technicznie
  • Giga, królewski dystans podczas edycji w Myślenicach liczy zaledwie 64 km ale nikt podczas pokonywania tego dystansu nie będzie się nudził. Na trasie duża liczba wymagających podjazdów i technicznych ścieżek prowadzących w dół. Dystans przeznaczony dla prawdziwych twardzieli.
  • Po starcie dystansów głównych miasteczko sportowe Bike Maraton na myślenickim Zarabiu opanują najmłodsi adepci kolarstwa górskiego startujący w Dziecięcym Bike Maratonie, czyli bezpłatnych zawodach dla dzieci.

Zapisy do wyścigu oraz wszelkie inne informacje znajdziecie na
www.bikemaraton.com i www.facebook.com/bikemaraton .

COMMENTS

DISQUS: 0