HomeINFORMACJE PRASOWE

Bike Maraton zaprasza do Wisły

Już w najbliższą sobotę, 7 czerwca, Bike Maraton wjeżdża w Beskidy by zatrzymać się u źródeł największej polskiej rzeki. To właśni Wisła, zwana Perłą Beskidów, będzie areną zmagań podczas IV edycji najpopularniejszej serii maratonów MTB w Polsce.
W samym centrum rodzinnego miasta Adama Małysza powstanie miasteczko sportowe Bike Maraton skąd uczestnicy wyścigu wyruszą na trzy specjalnie wytyczone, oznakowane i zabezpieczone trasy w Beskidu Śląskiego.
A podczas tej edycji do wyboru będą następujące trasy:
– Dystans MINI – liczący 22 km, to propozycja dla wszystkich którzy mają rower, kask i odrobinę kondycji. Trasa wymagająca ale bez większych trudności technicznych.
– Dystans MEGA – podczas edycji w Wiśle to tylko 41 km ale bardzo wymagających kondycyjnie i technicznie. Jeden z najtrudniejszych wyścigów w polskim MTB 2014.
– Dystans GIGA – królewska trasa, licząca zaledwie 61 km, przeznaczona dla prawdziwych twardzieli.
Po starcie głównych dystansów jak zawsze miasteczko Bike Maraton opanują najmłodsi adepcie kolarstwa górskiego startujący w Dziecięcym Bike Maratonie.
Prócz wyścigów dla dzieci w miasteczku Bike Maraton na Pl. B. Hoffa w Wiśle będzie można poznać gamę pojazdów 4×4 marki SsangYong, przetestować najnowszą kolekcję rowerów marki SCOTT, posilić się izotonikiem SQUEEZY, zapoznać się ofertą badań dla sportowców w centrum DIAGNOSTIX. Gdy już wszyscy uczestnicy znajdą się na mecie rozpoczną się dekoracje zwycięzców oraz Tombola czyli losowanie nagród wśród wszystkich uczestników.

Więcej informacji o IV edycji Bike Maraton w Wiśle w dniu 7 czerwca można znaleźć na stronie www.bikemaraton.com oraz www.facebook.com/bikemaraton .

COMMENTS

DISQUS: 0