Rekrutacja czyli dołącz do nas!

HomeRóżności

Rekrutacja czyli dołącz do nas!

Sto procent wzrostu rok do roku. W kwietniu po raz pierwszy pękło nam 50 tysięcy odsłon, a liczba UU przekroczyła 15 tysięcy. Do tego 5 tysięcy lajków na FB – fanpage, który sam organicznie urósł do takich rozmiarów. To taki moment, kiedy trzeba stanąć w prawdzie. Albo spróbować rozwinąć skrzydła jeszcze bardziej licząc, że znajdą się w końcu jacyś reklamodawcy i środki na prawdziwy rozwój. Albo stwierdzić, że to dalej nie ma sensu, że te trzy lata pracy pokazały, że ta branża jest tak dziwna i pełna niezrozumiałych zależności, a kolarstwo górskie w Polsce umiera i po prostu dać sobie z tym wszystkim spokój.

Jest jednak jedna rzecz, która nie pozwala tego rzucić – pasja i ludzie z pasją, których spotkaliśmy w tym czasie na swojej drodze. Jest w Polsce parę osób, które cały czas walczą o kolarstwo górskie. Chcemy im pomagać, chcemy robić ten portal. Żeby tego było mało, to każdego dnia rodzą się nowe pomysły, a doba niezmiennie ma tylko 24 godziny.

Dlatego rekrutujemy ;)

Z dużym przymrużeniem oka, bo jedyne co możemy zaoferować to sławę, sławę i jeszcze raz sławę. Jeśli zostaniesz z nami na dłużej, to możesz też liczyć na mega satysfakcję z robienia fajnych rzeczy, a do tego czasem, bo to biedna branża, wpadają jakieś #darylosu.

Czego nie oferujemy:
– kasy
– umowy o pracę
– nudy
– rutyny
– biurka, samochodu ani telefonu … roweru też nie

Czego oczekujemy:
– pasji
– zaangażowania
– konsekwencji w działaniu
– pomysłów
– systematyczności
– lekkiego pióra
– obycia z ortografią

Żeby było jasne, szukamy wsparcia na wszystkich płaszczyznach związanych z serwisem. Przyda się każdy: fotograf, spec od WordPressa, master SEO. Każdy mile widziany.

Jeśli powyższe kryteria Ci pasują i chciałbyś do nas dołączyć, to wyślij maila na kontakt@mtb-xc.pl. Na pewno się dogadamy ;)

COMMENTS

DISQUS: 0