Kalendarzowy updejt – XC czy XCM?

HomeKALENDARZ

Kalendarzowy updejt – XC czy XCM?

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


W ten weekend, a szczególnie w niedzielę przydałoby się „rozczworzyć”. Po pierwsze na arenie międzynarodowej w niedzielę pierwsza runda Pucharu Świata, która rozegrana zostanie w Pietermaritzburgu (RPA). Bardzo liczymy wszyscy na dobry występ Mai Włoszczowskiej. Oprócz niej, w wyścigu kobiet udział weźmie także Paula Gorycka i cała światowa czołówka. Łatwo nie będzie.

Trasa w tym roku została przebudowana, jest jeszcze bardziej widowiskowo, więc nie pozostaje nic innego jak czekać na dobrą relację Red Bull TV. Wyścig kobiet w niedzielę o 13.00, mężczyzn o 15.30.

Jeśli nie Puchar Świata to Piekło północy czyli wyścig Paris Roubaix. W sumie można oglądać naprzemiennie z Pucharem Świata. ale na koniec i tak musisz zdecydować, który finisz chcesz obejrzeć – ten we Francji na torze czy ten w RPA?

Tyle z kibicowania. Na amatorsko-zawodowym naszym podwórku dwie imprezy cross country:

  • pierwsza (póki co z dwóch) runda Pucharu Polski w cross country, która w niedzielę zostanie rozegrana w Białymstoku
  • pierwsza (też, ale z czterech!) runda Pucharu Smoka w Brzyskach. Kolejne lokalizacje to Folusz, Skołyszyn i Kąty

Do wyboru do koloru za to na liście maratonów, o których w sumie jest już w osobnym wpisie, więc nie ma się co powtarzać. A że lubimy pytać, to kolejna ankieta :)

W weekend 12-13 kwietnia wybieram:

Wyniki

Loading ... Loading ...

Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0