Szósty etap ABSA Cape Epic – Scott Odlo znów najszybsi

HomeSportWyniki

Szósty etap ABSA Cape Epic – Scott Odlo znów najszybsi

Przedostatni etap ABSA Cape Epic. Wydaje się, że nic w klasyfikacji generalnej już się nie zmieni, ale dopóki wyścig trwa, to rozstrzygnięcie nie jest pewne. Dziś po raz kolejny najszybsi byli Nino Schurter oraz Philip Buys z Scott Odlo.

Absa Cape Epic   Results top 10 men stage 6

W klasyfikacji generalnej liczy się tylko pięć ekip i to w ramach nich będzie walka o najwyższy stopień podium. Niby kilka czy kilkanaście minut różnicy, ale wystarczy lepsza dyspozycja czy defekt, żeby kolejność uległa zmianie.

Absa Cape Epic  top 10 generalka
ACE14_Stage6_SR_ 0739
Panie z RECM2 nie pozostawiły złudzeń Sally Bigham i Ester Suss, kto jest najszybszym damskim duetem. Kolejny dzień, kolejne zwycięstwo i kolejne, tym razem 10 minut dołożone do generalki.

Absa Cape Epic   Results(2)

W klasyfikacji generalnej też już raczej bez złudzeń na zmianę kolejności. 25 minut przewagi RECM2 nad duetem Bigham/Suss czeka na przysłowiową kropkę nad „i”, która pewnie będzie miała miejsce w niedzielę.

Absa Cape Epic   Results(3)

Jeśli chodzi o duet Mirosław/Piecuch czyli Vimar Martombike Eska to można odnieść wrażenie, że przyszła chwila słabości. Widać to zarówno w wynikach etapowych, jak i generalce. Niestety duża starta i spadki…

Absa Cape Epic   Results(4)
Absa Cape Epic   Results(5)
Absa Cape Epic 2014 Stage 6 Elgin

COMMENTS

DISQUS: 0