Trzeci etap ABSA Cape Epic dla Meerendal Songo Specialized

HomeSportWyniki

Trzeci etap ABSA Cape Epic dla Meerendal Songo Specialized

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Kiedy już myślisz, że Ci, których obstawiasz na triumfatorów wyścigu są na szczycie, to okazuje się, że dopóki wyścig trwa, nic nie jest rozstrzygnięte. Trzeci etap zgarnęli dla siebie po mocnym finiszu zawodnicy Meerandal Songo Specialized czyli Christopher Sauser i Frantisek Rabon. absa cape epic 2014 top10 men stage 3 results

Wśród kobiet cały czas walka między dwoma damskimi duetami. W klasyfikacji generalnej 11 minut różnicy między RECM 2 i Meerendal. Na korzyść tych pierwszych. 11 minut to na wyścigu etapowym nie jest wieczność.
absa cape epic 2014 top 5 women stage 3 resultsChłopaki z Vimara Martombike Eska pną się do góry. W generalce są już w w top 25, a w kategorii w top 20!!! Rowerowi Fanatycy walczą do końca. Dziś w siodłach spędzili prawie 9 (!!!) godzin. Im więcej w siodle, tym mniej czasu na regenerację. Walczą!!!
absa cape epic 2014 polacy stage 3


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0