Wykorzystaj dobrze nasz kalendarz zawodów!

HomeKALENDARZ

Wykorzystaj dobrze nasz kalendarz zawodów!

Kto jest z nami od początku, ten wie, że wszystko zaczęło się od kalendarza zawodów. Dlatego pieczołowicie, z roku na rok (czwarty rok z rzędu) staramy się dać Wam do dyspozycji jak najbardziej aktualny kalendarz zawodów dotyczący kolarstwa MTB – przede wszystkim w Polsce.

Możesz z niego korzystać na kilka sposobów. Oczywistym jest, że możesz zajrzeć do zakładki „Kalendarze” na www. W podobny sposób możesz skorzystać z kalendarza na naszym fanpage – zajrzyj do odpowiednich zakładek na FB. W każdym z tych miejsc wyświetla się po prostu kalendarz i możesz przeglądać zawody wg rodzaju (XC, XCM i PZKol MTB), a także cyklu.

Mało kto jednak pamięta, że jest jeszcze jedna, chyba najciekawsza opcja naszych kalendarzy. Wszystkie kalendarze działają w oparciu o Google Calendars i obsługują protokół iCal, co w dobie smartfonów, tabletów i wiecznej synchronizacji pozwala Ci zabrać nasz kalendarz „ze sobą”.

Jeśli korzystasz z Androida / konta Gmail to możesz dodać kalendarz do swojego konta możesz dodać to w następujący sposób:

1. Otwórz w przeglądarce Kalendarz Google i po lewej stronie zlokalizuj „Inne kalendarze”.

google calendar dodaj ical

2. Wybierz opcję „Dodaj wg adresów URL’ a Twoim oczom ukaże się następujące okno:

google calendar dodaj ical 2

3. W tej zakładce na naszym fanpage na FB znajdź interesujący Cię cykl i przeklej adres iCal do powyższego okna.

4. Po kliknięciu „Dodaj kalendarz” po lewej stronie pod „Inne kalendarze” pojawi się ten właśnie dodany. W kolejności alfabetycznej z opcją wyświetlania oraz przypisania odpowiedniego koloru.

google calendar dodaj ical 3

Jeśli korzystałeś już wcześniej z kalendarza w jakimś urządzeniu mobilnym, to po dodaniu kalendarza trzeba wejść do ustawień wyświetlania na urządzeniu i wybrać wyświetlane kalendarze.

Gotowe.

Podobnie można zrobić z naszymi kalendarzami w przypadku Outlook i urządzeń z Windows Phone oraz iOS.

COMMENTS

DISQUS: 0