Mateusz Zdanowicz: jestem świeżakiem ;)

HomeRóżności

Mateusz Zdanowicz: jestem świeżakiem ;)

Przygotowania do sezonu idą pełną parą, nie ma już mowy o marudzeniu z powodu złej pogody, czy też o zastanawianiu co jeszcze trzeba zrobić. Jasno wytyczone cele i metody ich realizacji dają poczucie ……

Chwila, nie tak prędko ! STOP ! WRÓĆ !!!

Cześć.

Nazywam się Mateusz Zdanowicz i w tym sezonie będę miał przyjemność pisać „słów kilka o przygodach wróbla Ćwirka” na łamach MTB-XC.PL. Przygodę z kolarstwem zacząłem stosunkowo nie dawno, ale miałem to szczęście, że spotkałem na swojej drodze odpowiednich ludzi. Do tej pory reprezentowałem barwy Bike Team Człuchów (BTC), przekraczając od czasu do czasu finiszową kreskę w czubie peletonu. W nowym sezonie idzie nowe, zmiana barw na Hotel Cztery Brzozy Team z Gdańska, trochę więcej doświadczenia i nowy „złomek” marki Ridley hmmm… Brzmi to dobrze, a jak będzie to okaże się w sezonie ;)

Jako, iż jestem świeżak, więc na blogu próżno będzie szukać metod treningowych i złotych myśli z tym związanych gdyż sam jeszcze potrzebuje ich bardzo wielu. Skupię się raczej na opisywaniu tego jak „klawe” jest życie kolarza J oraz ile to się trzeba namęczyć aby pogodzić życie prywatne, prace oraz treningi.

mateusz zdanowicz hotel cztery brzozy 1

Tyle tytułem wstępu, kolejny tekst z mojej strony będzie stał pod znakiem zgrupowania w Lloret de Mar (ESP) , czyli jak to fajnie wykorzystać urlop w pracy na własne przyjemności, oraz jak się zabrać za samodzielne zorganizowanie takiego wyjazdu, a bonusem do tego będzie możliwość podglądania Mistrza Bartosza Banacha !

STAY TUNED !!

COMMENTS

DISQUS: 0