Prezentacja zawodników BCTR, odsłona druga: doświadczenie

HomeRóżności

Prezentacja zawodników BCTR, odsłona druga: doświadczenie

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Młodzież będzie miała od kogo się uczyć! Drugą nową twarzą w kobiecej sekcji BLU Cersanit Team Refleks będzie doświadczona Agnieszka Nowiczkow. Zawodniczka od wielu lat startująca i znana na trasach naszych lokalnych, podlaskich maratonów, ale nie tylko. W swoim startowym życiorysie ma także wiele startów i sukcesów w większych cyklach, m. in. Skandia, Mazovia, Powerade MTB Marathon. Wielokrotnie stawała na podium w swojej kategorii K-3 w poszczególnych startach, z powodzeniem walcząc w klasyfikacji generalnej. W sezonie 2011 zdobyła m. in. 1 miejsce w generalce K-3 Skandii, 3 miejsce w klasyfikacji generalnej K-3 Gwiazdy Mazurskiej.

_O0C9778

Sezon 2012 skończyła na 4 miejscu w Powerade Garmin MTB Marathon i na 2 miejscu w Maratonach Kresowych. Sezon 2013 natomiast to ponownie 4 miejsce w MTB marathon i 2 w Maratonach Kresowych. W związku z ilością sukcesów, aż trudno wymienić wszystkie wyniki Agnieszki w pojedynczych startach!

DSC08028

DSC08237

Doświadczenie w startach, które do tej pory zebrała, będzie bardzo cenne w nadchodzącym sezonie i tym razem będzie zasilało tabele wyników BLU Cersanit Team Refleks. Mamy nadzieję, że przy tak doświadczonej zawodniczce jak Agnieszka, nasza młodzież nabierze odpowiedniej dawki startowego obycia  Życzymy wielu dalszych sukcesów!

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0