Przełaje dla każdego w Katowicach

HomeZapowiedzi

Przełaje dla każdego w Katowicach

katowice cx przełaje tytuł

Myślisz, że do zrobienia mega imprezy kolarskiej potrzebny jest sztab ludzi i wielkie zaplecze? Dopóki nie robisz imprezy World Tour możesz konkretne zawody ogarnąć ze znajomymi. Dobrym przykładem jest to, co w zbliżający się weekend będzie się działo w Katowicach za sprawą Michała Kucewicza. Mowa oczywiście o I Ogólnopolskim Katowickim Wyścigu Przełajowym. Świeże podejście do tematu oddaje poniższy filmik, który już i tak pewnie widziałeś:

Co jest takiego szczególnego jeśli chodzi o te zawody? Przede wszystkim są dla wszystkich, odbywają się w środku zimy, która w tym roku jest baaardzo zielona, więc tym bardziej warto wziąć rower – czy to przełajówkę, czy mtb – i stawić się bardzo znanej i charakterystycznej miejscówce Katowic, czyli Dolinie Trzech Stawów. Zawodnicy z kategorii Junior i starszych za start zapłacą tylko 10 złotych. Dla młodszych start jest bezpłatny. Zawody rozegrane zostaną zarówno w sobotę, jak i w niedzielę – program jest praktyczni taki sam, z tą różnicą, że w sobotę początek o 11.00, a w niedzielę i 10.00.

katowice cx mapka

Dla osób, które zdecydują się na start w oba dni jako uatrakcyjnienie sobotniego wieczoru przygotowano serię wykładów:

W sobotę od godziny 18:30 odbędzie się spotkanie w Chacie z Zalipia ul. Wojewódzka 15 gdzie ekipą DIAGNOSTIX będzie opowiadać o najważniejszych rzeczach w treningu. Bartosz Dulęba opowie o treningu funkcjonalnym, Oriana Kiszka o dietetyce, Jarosław Hałas o badaniach wydolnościowych i rozwieje wszystkie wątpliwości na trudne pytania ;)

Biuro zawodów, odprawa techniczna oraz dekoracje będą mieć miejsce w hotelu Silesian.

Link do wydarzenia na Faceebooku: https://www.facebook.com/events/259107430913184

Strona: www.wyscig-katowice.pl

katowice - logotypy

 

[srp widget_title=”Podobne wpisy” post_content_type=”excerpt” post_content_length_mode=”fullcontent” post_random=”yes” post_date=”no” category_autofilter=”yes” category_autofilter_single=”yes” category_exclude=”12″]

COMMENTS

DISQUS: 0