Uphill Cup 2014 – przepal nogę na otwarcie sezonu

HomeZapowiedzi

Uphill Cup 2014 – przepal nogę na otwarcie sezonu

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


uphillcup2014

Pewnie kojarzycie imprezy takie jak Uphill Srebrna Góra czy Muflon MTB? To imprezy zorganizowane w kończącym się właśnie roku przez SGR – Stowarzyszenie rowerowe ze Srebrnej Góry. O ich sportowych ambicjach niech świadczy, że w 2014 w ich barwach jeździć będą m.in. Iwona Kurczab i Piotr Kurczab, bądź co bądź czołówka polskiego cross country.

Sport i mocni zawodnicy to jedno, „popularyzacja” kolarstwa to drugie, dlatego na rozgrzewkę sezonu 2014 będzie można zmierzyć się z mini cyklem Uphill Cup, który rozegrany zostanie w czterech terminach i dwóch lokalizacjach – Srebrna Góra i Bardo.

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/uphillcup/posts/572727989481318″/]

Więcej szczegółów o Uphill Cup wkrótce.

[srp widget_title=”Podobne wpisy” post_content_type=”excerpt” post_content_length_mode=”fullcontent” post_random=”yes” post_date=”no” category_autofilter=”yes” category_autofilter_single=”yes” category_exclude=”12″]


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0