Kalendarzowy updejt, że ho, ho, ho!!!

HomeKALENDARZ

Kalendarzowy updejt, że ho, ho, ho!!!

soudal classics world cup przełaje namur puchar świata

Nigdzie w najbliższy weekend i Święta się nie pościgasz, ale to wcale nie znaczy, że nie możesz iść na rower. Tym bardziej, że za oknem jesień, a nie zima. Najbliższe dni w większości kraju mają być na lekkim plusie, więc jeśli nie mieszkasz w górach to masz szansę pojeździć w całkiem przyjemnych jesiennych okolicznościach przyrody. A nocne przymrozki gwarantują, że ziemia będzie twarda, dając bardzo dobrą przyczepność. Tylko pamiętaj, żeby zadbać o swoją widoczność, zwłaszcza dla kierowców!!!

Kolarz Świąt nie ma

Weekend pełen emocji. Święta też. W sobotę kolejna runda bpost bank trofee w belgijskim Essen. W niedzielę z kolei kolejna runda Pucharu Świata (i czwarta runda Soudal Classics), też w Belgii, w Namur. Wigilia i Boże Narodzenie bez ścigania, za to 26.12 (czwartek) zawody w Szwajcarii (Internationales Radquer Dagmersellen / Dagmersellen)i Luksemburgu (Grand-Prix GEBA / Differdange). W wymienionych wyścigach pojadą Ci, którzy nie łapią się na kolejną rundę Pucharu Świata – znów w Belgii – w Heusden-Zolder. W piątek z kolei jeszcze jedna runda bpost bank troffe Azencross w belgijskim Wuustwezel.

Fantastyczną informacją jest to, że praktycznie każdego dnia zawody będzie można obejrzeć na żywo, na legalu w internecie. Także rezerwujcie sobie czas w weekend i Święta, i po Świętach :)

[srp widget_title=”Podobne wpisy” post_content_type=”excerpt” post_content_length_mode=”fullcontent” post_random=”yes” post_date=”no” category_autofilter=”yes” category_autofilter_single=”yes” category_exclude=”12″]

COMMENTS

DISQUS: 0