Wygraj zgrupowanie w Calpe

HomeRóżnościCiekawostki

Wygraj zgrupowanie w Calpe

calpe grafika

 

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania będzie DWUTYGODNIOWE ZGRUPOWANIE W CALPE !!! Żeby było jeszcze lepiej pakiet jest dość bogaty!

Tytuł konkursu: Calpe na punkty. Wygraj wyścig. Pojedź na zgrupkę!

Organizatorem konkursu jest TrainWithWatts.com oraz MTB-XC.pl.
Czas trwania konkursu: 30.11.2013-23.12.2014
Ogłoszenie wyników konkursu: 24.12.2013

Zasady konkursu:

Przez 24 dni począwszy od 30 listopada do 23 grudnia uczestnicy konkursu odpowiadają na pytania publikowane na znajdujących się na facebooku fanpage’ach portalu MTB-XC.PL oraz TrainWithWatts.com. Pytania pojawiają się naprzemiennie tzn. w dni parzyste na fanpage’u MTB-XC.pl (facebook.com/maratony.MTB.XC), a w dni nieparzyste na fanpage’u TrainWithWatts.com (facebook.com/TrainWithWattscom).

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 24 grudnia na obu fanpage’ach jednocześnie.

Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie jest „polubienie” fanpage’y:
facebook.com/TrainWithWattscom
facebook.com/maratony.MTB.XC

 Zwycięzcą zostaje osoba, która po 24 turach, zwanych premiami, zdobędzie największą liczbę punktów.

Spośród 24 pytań 4 dotyczą informacji zawartych na fotografiach. Są to premie górskie pojawiające się jako pytania nr: 7 (6 grudnia), 12 (11 grudnia) , 17 (16 grudnia), 24 (23 grudnia). Natomiast premie sprinterskie to wszystkie pozostałe dni, w które zadamy zwykłe pytania.

Punkty są przyznawane na podstawie kolejności umieszczenia poprawnej odpowiedzi pod postem. Liczy się dokładna data i godzina wyświetlenia komentarza na fanpage’u (komentarze edytowane nie będą brane pod uwagę).

Punktacja:
Premie sprinterskie (zielone) I miejsce – 2 pkt.,II miejsce – 1 pkt
Premie górskie (czerwone) I miejsce – 5 pkt., II miejsce – 3 pkt., III miejsce – 2 pkt., IV miejsce – 1 pkt.

W przypadku takiej samej liczby punktów decyduje liczba wygranych premii, a następnie miejsc drugich, trzecich i czwartych.

Kto może wziąć udział w konkursie:

Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. W przypadku wygrania konkursu przez osobę niepełnoletnią, jej wyjazd możliwy jest wyłącznie w towarzystwie dorosłego opiekuna. Opłacony jest przelot, transport bagażu, roweru oraz pobyt wyłącznie dla zwycięzcy. Opiekun zobowiązuje się do poniesienia wszystkich kosztów związanych z wyjazdem we własnym zakresie zgodnie z ofertą: http://serwer1304192.home.pl/oferta_Calpe_2014.pdf

Z udziału w konkursie wykluczeni są właściciele strony MTB-XC.pl oraz firmy TrainWithWatts.com, jak i osoby z nimi spokrewnione, a także pracownicy i współpracownicy organizatorów konkursu.

Nagroda:

Jeden kompletny pakiet zgrupowania w Calpe o wartości 3199 PLN w terminie 14.02-28.02.2014 zgodny z warunkami oferty zamieszczonej na fanpage’u TrainWithWatts.com oraz dostępnej na stronie http://serwer1304192.home.pl/oferta_Calpe_2014.pdf

Zwycięzca zobowiązuje się napisać obszerną relację ze zgrupowania, która zostanie opublikowana na portalu MTB-XC.pl. Dodatkowo raz na dwa dni prześle drogą elektroniczną do redakcji portalu MTB-XC.pl fotografię z pobytu wraz z krótkim komentarzem (2-3 zdania).

Zwycięzca zobowiązany jest do zapłacenia podatku od nagrody w wysokości 319.90 złotych.

Clipboard02

[srp]

COMMENTS

DISQUS: 2