Wyniki 23 – 24 listopada 2013

Wyniki 23 – 24 listopada 2013

Wyniki – 1-2 sierpnia 2015
Wyniki 30 kwietnia 2016
Komentarze postartowe 26(1)/2013

2013-cyclocross-world-cup-koksijde-111-wietse-bosmas-1024x682
Puchar Świata CX – Koksijde

  1. Niels Albert
  2. Frncis Mourey
  3. Philipp Walsleben

Mariusz Gil 29 miejsce – 5m20s straty.

  1. Katherine Compton
  2. Sanne Cant
  3. Nikki Harris

Godzina w piekle

Elita:

  1. Wojciech Halejak – Las Vegas Energy Drink
  2. Paweł Król – Warsszawski Klub Kolarski
  3. Tomasz Bala – Racing Team Kraśnik

Masters I:

  1. Marek Kulik – Uniqua LKKG BGŻ Lublin
  2. Kamil Maj – LKK Lublin
  3. Dariusz Paszczyk – Mayday Team Lublin

Masters II:

  1. Grzegorz Tomasiek – Mayday Team Lublin
  2. Tomasz Branicki – Baran Cyclin Team Mełgiew
  3. Andrzej Miszczuk – Mayday Team Lublin

Masters III:

  1. Krzysztof Gierczak – PSK Olimpionik Przemyśl
  2. Waldemar Banasiński – MGLKS Olimpijczyk Szczekociny
  3. Andrzej Masaik – LKK Lublin

Ogólnopolski wyścig w kolarstwie przełajowym – Bytów

Mężczyźni Open:

  1. Andrzej Kaiser – Corratec Team Poznań (elita)
  2. Patryk Kostecki – MGLKS Olimpijczyk Szczekociny (u23)
  3. Bartosz Pilis – MG LKS Błękitnie Mexller Koziegłowy (u23)
  4. Piotr Rzeszutek – Baszta Bytów (u23)
  5. Kamil Wołkowicz – KK Legia 1928 Warszawa (u23)

Kobiety Open:

  1. Martyna Klekot – BDC Kolejarz Jura Częstochowa (elita)
  2. Magdalena Hałajczak – Corratec Team Poznań (elita)
  3. Aleksandra Zabrocka – Baszta Bytów (elita)
  4. Zofia Rzeszutek – Baszta Bytów (juniorka)
  5. Anna Tomczyńska – UKS Kożmianka Koźminek (juniorka)

2013-cyclocross-superprestige-gieten-84-mariusz-aquarius-1024x682

Superprestige – Gieten

  1. Niels Albert
  2. Lars Van der Haar
  3. Tom Meeusen

Mariusz Gil 19 miejsce – 2m53s straty.

  1. Helen Wyman
  2. Sanne Cant
  3. Sabrina Stultiens

II Memoriał Marka Cichosza – Bytów

Mężczyźni Open:

  1. Andrzej Kaiser – Corratec Team Poznań (elita)
  2. Patryk Kostecki – MGLKS Olimpijczyk Szczekociny (u23)
  3. Bartosz Pilis – MGLKS Błękitni Mexller Koziegłowy (u23)
  4. Kamil Małecki – Baszta Bytów (junior)
  5. Bartosz Mikler – MLUKS Victoria Jarocin (u23)

Kobiety Open:

  1. Magdalena Hałajczak – Corratec Team Poznań (elita)
  2. Aleksandra Zabrocka – Baszta Bytów (elita)
  3. Martyna Klekot – BDC Kolejarz Jura Częstochowa (elita)
  4. Dorota Warczyk – LKK Start Tomaszów Mazowiecki (elita)
  5. Zofia Rzeszutek – Baszta Bytów (juniorka)

Masters:

  1. Mirosław Bieniasz – KCP Elzat Regamet Bieniasz Team Tarnów
  2. Marek Bonecki – Diversey TEam
  3. Jacek Rogowski – KSR Kościerzyna

Ogólnopolski wyścig w kolarstwie przełajowym – Sławno

  1. Konwa Marek – Superior Racing Team
  2. Bala Tomasz – Racing Club Kraśnik
  3. Michniak Andrzej – Warszawski Klub Kolarski
  4. Ukhanov Oleksy – Racing Club Kraśnik
  5. Pihulak Mateusz – LKS Trasa Zielona Góra

Masters I:

  1. Maj Kamil – LKK Lublin
  2. Wróblewski Arkadiusz – Niestowarzyszony Unewel
  3. Wach Marek – LKK LUKS Sławno
  4. Ścigała Piotr – WLKS Pajęczno
  5. Beeger Łukasz – Niestowarzyszony Opoczno

Duathlon – Mroczków Gościnny

Klasyfikacja open kobiet:

  1. Sylwia Jadczyk – Łódź
  2. Marta Mikołajczyk – Crazy Racing Team
  3. Łucja Wiktorowicz – Opoczno Sport Team
  4. Natalia Grzegorczyk – Opoczno Sport Team
  5. Agnieszka Kostrzewska – Strefa Rowerowa Brzeziny

Klasyfikacja open mężczyzn:

  1. Marcin Kowalczyk – Whirpool Team
  2. Mateusz Pacholec – Krwinka Łódź
  3. Szymon Wiktorowicz – Opoczno Sport Team
  4. Jacek Wojtarek – Opoczno Sport Team
  5. Mateusz Celak – Opoczno Sport Team

[srp]

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0