Hajs musi się zgadzać vol.2

HomeSprzętRóżności

Hajs musi się zgadzać vol.2

1

Jakiś czas temu na łamach naszej strony razem z Pawłem popełniliśmy tekst, o tym jak ciężko kolarzom organizatorom i działaczom znaleźć wspomniany hajs. Na koniec tamtego wpisu zaznaczyliśmy, że my też go szukamy. Jeszcze we wrześniu dostaliśmy ciekawą propozycję, dzięki której mamy nadzieję, że polepszy się jakość naszej strony.

Sprawa jest dość prosta – dostaliśmy propozycję od Biketires by pod naszą domeną otworzyć sklep internetowy z asortymentem Biketires. Za to użyczenie  procencik spada dla nas.

Dla nas to także dobra opcja do tego by mieć lepszy dostęp do sprzętu na testy. Im więcej rzeczy przewinie się przez nasze ręce, tym więcej Wy będziecie o nim wiedzieć i łatwiej Wam będzie dokonywać wyborów przy kolejnych zakupach, dokonywanych u nas bądź w innym sklepie. Oferta sklepu jest dość bogata, będziemy rzecz jasna starali się ją rozwijać i Wasz głos będzie tu oczywiście bardzo ważny. Bez pytania zgadniemy, że najpierw zapytacie „gdzie SRAM?”, powalczymy by też wzbogacił naszą ofertę, chociaż nie jest to łatwe.

2

Na start macie praktycznie całą ofertę Shimano, rowery Orbea, ogromny wybór opon i takie smaczki jak FRM, który nie jest częstym zjawiskiem w polskich sklepach.

Nie liczymy na kokosy. Po cichu liczymy na to, że wprowadzenie sklepu umożliwi nam pokrycie kosztów prowadzenia strony www, a może zostanie też coś byśmy mogli odwiedzać wyścigi w kraju i je dla Was relacjonować.

Jeśli uważasz, że się sprzedaliśmy to dziękujemy Ci za ten komplement – w dzisiejszych czasach tak niewiele osób potrafi się dobrze sprzedać ;)

Sklep możecie odwiedzać pod adresem SKLEP.MTB-XC.PL

[srp]

COMMENTS

DISQUS: 1