Komentarze postartowe – 43 (2)/2013

HomeKomentarze

Komentarze postartowe – 43 (2)/2013

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Udało się zdobyć jeszcze dwa komentarze z Gdańska i Rzeniszowa

Mateusz Zdanowicz – Bike Team Człuchów

Finałowa edycja Illegala w Gdańsku kończyła ciężki sezon, stukające z rana w szyby okien krople deszczu nie zachęcały do startu ale …. no właśnie zawody organizują znajomi, więc głupio po prostu się nie zjawić, trzeba docenić ich starania :)

Na starcie zjawiła się nieduża grupka ale nie na jakość nie można było narzekać, po starcie pierwszy podjazd poprowadził Bartosz Banach, i momentalnie udało się odjechać wraz z Wojtkiem Woźniakiem. Sytuacja wydawała by się pod kontrolą, wspólnie z Wojtkiem nadawaliśmy tempo, Bartek czaił się z nieco z tyłu oglądając Nasze błędy :) Wymagająca trasa i spora ilość liści wymuszały jeszcze większą uwagę a każde gapiostwo kosztowało kilka cennych sekund. Na początku ostatniego okrążenia ruszył Bartosz który połakomił się na czekoladowy puchar :) Zapalone wszystkie kontrolki i wyskakujący bezpiecznik nie pozwoliły utrzymać koła Wojtkowi i do mety dojechałem na trzeciej pozycji. Bartosz w czekoladzie, Wojtek w ukończył ku uciesze kibiców w końcu Illegala, a ja na pudle, więc każdy z Nas zadowolony :) Na zakończenie praktyczne nagrody i oczywiście pycha drożdżówka, kawa i super gęsta czekolada !!

A wieczorem…. zakończenie sezonu w knajpie :) bo tak powinno być . Udany sezon trzeba udanie zakończyć

DSC_9229

Dariusz Drelak – MTB Team „Sokół” Bralin – Vidioni

Start w Rzeniszowie (19 października 2013 r.) zaliczam do udanych. 2. miejsce open a 1. w kategorii bardzo mnie cieszy. Wyścig ułożył się po mojej myśli. Prowadziłem na pierwszych dwóch okrążeniach, na następnym wyprzedził mnie Mirek Bieniasz, który dowiózł zwycięstwo do mety. Najważniejsze, że potrafiłem rozdzielić team Bieniasz Bike, bo na kole siedział mi Jarek Miodoński. Fajnie, że możemy pokazać swoje umiejętności kolarskie młodym zawodnikom. Z tym zamierzeniem trenuję i ścigam się.

[srp]

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0