Kalendarzowy updejt – XC => CX z XCM w tle

Kalendarzowy updejt – XC => CX z XCM w tle

Kalendarzowy updejt – koszul z orłem i dużo dobrego XCO
Kalendarzowy updejt – cross country FTW ;)
Kalendarzowy updejt – last minute

logo_brzezinymtbSobota to finał Junior Cup XC w Brzezinach. Za każdym razem jak przeglądam wyniki z różnych imprez XC, to jestem pod ogromnym wrażeniem liczby dzieciaków i małych nastolatków, którzy są sklasyfikowani. Czasem jest to wielokrotność tego, co widzimy w elicie czy mastersach. 

Sobota to także chyba przedostatni w tym sezonie pełnoprawny maraton MTB. Tym razem mowa o ósmej już odsłonie, można by rzec kultowego Gdynia maratonu. Zapisy na imprezę są już zamknięte. W dni zawodów 50 szczęśliwców będzie mogło się dopisać do listy startujących. Każdy ze startujących otrzyma oddychającą koszulkę z logo imprezy.

viii gdynia maraton mtb 2013

W sobotę także trzeci w tym sezonie wyścig przełajowy. Do Kraśnika na Grand Prix Lubelszczyzny zaprasza MKS Sport i Mayday Lublin. Z kolei w niedzielę ten sam organizator zaprasza do Lublina na drugą rundę Pucharu Polski w kolarstwie przełajowym. Oba wyścigi liczą się do mini cyklu “Godzina w piekle”.

Niedziela to także ostateczne rozstrzygnięcie w cyklu Lotto Poland Bike Marathon. Finał zostanie rozegrany w Wawrze, w okolicach Centrum Zdrowia i Dziecka. Z kolei w Górznie dojdzie do powtórki maratonu, którego oznaczenie zostało zniszczone przez osoby trzecie – to wszystko w ramach Leszczyńskiej Ligi Rowerowej.

To by było na tyle. Mało. Czas odwiesić rower na hak i się trochę za nim stęsknić.

[srp]

COMMENTS

WORDPRESS: 1
  • Gdynia która kocham miłością szczerą i prawdziwą mam daleko, ale taką koszulkę to bym ponosił.

  • DISQUS: 1