Targi rowerowe Kielce Bike – Expo 2013

HomeCiekawostki

Targi rowerowe Kielce Bike – Expo 2013

374360_180894402069374_2030275077_n

Dlaczego warto wybrać się do Kielc ?

Targi w Kielcach, rzecz jasna nie mają takiego rozmachu jak Eurobike czy Ispo jednak moim zdaniem warto się tam pojawić z kilku powodów. Po pierwsze w dobie zakupów w sklepach internetowych to wyjątkowa szansa by zrobić przymiarki do ram różnych producentów, sprawdzić „rozmiarówkę” ubrań, butów, kasków, okularów etc… To chyba najmocniejszy argument dla nas wszystkich bo jednak zawsze warto znać parametry produktów, które prędzej czy później przyjdzie nam kupić. Mimo to, że w Kielcach często brakuje kilku największych producentów rowerów to jednak większość jest obecna, a w układzie kiedy pojawiają się tam potencjalni klienci to tylko strata tych, którzy się nie wystawiają ;)

Targi to także szansa dla zawodników i organizatorów wyścigów. To właśnie tu warto przyjechać ze swoim CV lub ofertą by postarać się o sponsora. Biorąc pod uwagę to jak ciężko dziś o team, który zapewni kolarzowi wszelkie świadczenia, chyba lepiej skoncentrować się na solidnym CV i walczyć o indywidualny sponsoring.

Clipboard010

O tym, że wszyscy prowadzący sklepy powinni się zjawić na targach chyba nie trzeba pisać. Warto mieć rozeznanie w rynku, sprawdzić co nowego oferują dystrybutorzy. Oczywiście jeśli byłeś na Eurobike to w sumie nie koniecznie musisz przyjeżdżać.

Koniec końców argument, który dla mnie też jest ważny. Ja na targi jadę też po to by spotkać się i porozmawiać ze znajomymi, których czasem dawno się nie widziało. W sezonie nie zawsze jest czas by „pogadać o niczym”, a w Kielcach na to czas się znajdzie :)

W tym roku na liście wystawców mamy już 155 pozycji – więc na pewno będzie co oglądać. My na targi się wybieramy i na pewno przygotujemy dla Was relację z tego co tam zobaczymy.

Dla przypomnienia targi odbywają się w dniach 3-5.10.2013. Szczegóły możecie znaleźć na STRONIE WWW oraz na FB

[srp]

COMMENTS

DISQUS: 0