Wyniki – 14 – 15 września 2013

Wyniki – 14 – 15 września 2013

Wyniki – 11-12 lipca 2015
Wyniki – 30 czerwca-1 lipca 2018
Wyniki – 21 – 22 września 2013

jaroslav kulhavy puchar świata

Miniony weekend to zakończenie rywalizacji w cross country w ramach Pucharu Świata. Z racji lokalizacji udział Polaków był dużo szerszy niż zwykle. Kadra potraktowała ten wyjazd jako rozpoznanie przed MŚ, które w tej samej lokalizacji odbędą się za rok. Trasa miała kilka technicznych zjazdów, które można powiedzieć, że pokonały przede wszystkim nasze zawodniczki – zarówno Maja Włoszczowska, jak i Katarzyna Solus Miśkowicz zaliczyły upadek, który mniej lub bardziej przesądził o wyniku. Na komentarze postartowe przyjdzie jeszcze czas. Póki co wyniki:

Elita:

  1. Jaroslav Kulhavy
  2. Nino Schurter
  3. Manuel Fumic
  4. Mathias Fluckiger
  5. Marco Aurelio Fontana
  • Piotr Brzózka – 26 miejsce
  • Marek Konwa – 32 miejsce
  • Kornel Osicki – 41 miejsce
  • Tomasz Drożdż – 62 miejsce
  1. Irina Kalentieva
  2. Eva Lechner
  3. Julie Bresset
  4. Lea Davison
  5. Gunn Rita Dahle Flesjaa
  • Maja Włoszczowska – 8 miejsce
  • Katarzyna Soluś Miśkowicz – 13 miejsce
  • Paula Gorycka – 32 miejsce

U23:

  1. Jordan Sarrou
  2. Anton Cooper
  3. Michiel Van der Heijden
  4. Jan Nesvadba
  5. Grant Ferguson
  • Bartłomiej Wawak – 28 miejsce
  • Piotr Kurczab – 32 miejsce
  1. Andrea Waldis
  2. Linda Indergand
  3. Yana Belomoyna
  4. Rebecca Henderson
  5. Mariske Strauss
  • Aleksandra Podgórska – 24 miejsce

Juniorki:

  1. Malene Degn
  2. Meda Petrusauskaite
  3. Sofia Wiedenroth
  4. Dina Gordiuk
  5. Isla Short
  • Iwona Kurczab – 14 miejsce

Klasyfikacja generalne Pucharu Świata:

  1. Nino Schurter – Scott Swisspower MTB Racing Team
  2. Daniel McConnel – Trek Factory Racing
  3. Julien Absalon
  4. Jaroslav Kulhavy – Specialized Racing XC
  5. Ondrej Cink – Multivan Merida Biking Team
  1. Tanja Zakelj – Unior Tools Team
  2. Eva Lechner – Team Colnago Sudtirol
  3. Katerina Nash – Luna Pro Team
  4. Maja Włoszczowska – Giant Pro XC Team
  5. Alexandra Engen – Ghost Factory Racing Team
bike maraton polanica zdrój mateusz zoń michalina ziółkowska kross racing team

fot. Kross Racing Team @ FB

W sobotę odbyła się także przedostatnia edycja Bike Maraton. Tym razem w Polanicy Zdrój:

Giga:

  1. Bogdan Czarnota – Kross Racing Team
  2. Bartosz Janowski – Dobre Sklepy Rowerowe – Author
  3. Dariusz Poroś – MTB Votum Team Wrocław

Mega:

  1. Mariusz Kozak – RMF FM Rockstar Energy Drink
  2. Mateusz Zoń – Kross Racing Team
  3. Michał Cąpała – RMF FM Rockstar Energy Drink
  1. Michalina Ziółkowska – Kross Racing Team
  2. Aleksandra Misterska – MTB Votum Team Wrocław
  3. Ewa Karchniwy – SCS OSOZ Racing Team

Mini:

  1. Marek Aleksander – KTM Racing Team Złoty Stok
  2. Paweł Pięta – Rainbow Pro Racing Team Szczawno Zdrój
  3. Dariusz Drelak – MTB Team Sokół Bralin
  1. Kinga Wyrzucka – Dream-bike.pl Bielawa
  2. Monika Rapacz – RMF FM Rockstar Energy Drink
  3. Anna Rozdolska

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/photo.php?fbid=516533475089904&set=pcb.516533801756538&type=1″/]

 

Trzecią imprezą MTB rozegraną w sobotę był kultowy już Maraton Rowerowy Michałki w Wieleniu:

Giga:

  1. Bartosz Banach – Sante BSA Tour
  2. Krzysztof Krzywy – Sante BSA Tour
  3. Radosław Gołębiewski – TTL BULL Racing Team
  1. Magdalena Hałajczak – Corratec Team Poznań
  2. Marta Balcerzak – Team Ehrle
  3. Daria Kasztarynda – Polart Nutraxx Team

Mega:

  1. Michał Górniak – Rybczyński Cityzen MTB Team
  2. Paweł Górniack – Rybczyński Cityzen MTB Team
  3. Rałał Chmiel – FSL Versus AOK.PL
  1. Małgorzata Zellner – Corratec Team Poznań
  2. Marta Gogolewska – Gogol MTB Team Wągrowiec
  3. Ewa Szymankiewicz – Rybczyński Cityzen MTB Team

Mini:

  1. Mateusz Lewandowski – UKS Jedynka Limaro Kórnik
  2. Bartosz Bejm – Corratec Tam Poznań
  3. Mateusz Łangowski – Thule Team
  1. Agnieszka Baczuń – Aga Team MTB
  2. Katarzyna Kowalska – Aga Team MTB
  3. Anna Sagan – Pom Strzelce Krajeńskie

Niedziela

  • Maratony kresowe – Supraśl

Maraton:

1. Adam Nojszewski – MISTRAL – Banki Spółdzielcze – ANYO
2. Artur Jackiewicz – PTR Dojlidy Białystok
3. Андрей Мурыгин – MISTRAL – Banki Spółdzielcze – ANYO

1. Izabela Kłosowska – SBR BANK MILSPORT TEAM
2. Agnieszka Nowiczkow – SBR BANK MILSPORT TEAM
3. Klaudia Radziszewska – UKS Wygoda Białystok

Półmaraton:

1. Patryk Muśko – UKS Wygoda Białystok
2. Виктор Мурыгин – VELOGRODNO
3. Marcin Zimnoch – UKS Wygoda Białystok

1. Magdalena Gołębiewska – Bliska Team
2. Александра Нестерович –  MTBOXSPORT
3. Iwona Piwowar – Neptun Lublin

Mini:

1. Кирилл Ковалев – MTBOXSPORT
2. Szymon Pomian
3. Dawid Bojarczak – UKS Wygoda Białystok

  • AZS  MTB CUP – Zabrze (podajemy wyniki tych kategorii gdzie uzbierało się pełne podium)

Junior Młodszy:

1. Dawid  Jona – Grupa Kolarska Gliwice Merida
2. Michał Fojcik
3. Mariusz Perkowski – MMBike Team

Kobiety U-23:

1. Stefania Staszel – KS Luboń Skomielna Biała
2. Dagmara Drabik – Choma Team
3. Joanna Kur – PROLOG JABŁONNA

Kobiety AZS:

1. Małgorzata Rensz – KU AZS Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej Katowice
2. Joanna Kur – KS AZS Akademii Wychowania Fizycznego Warszawa
3. Barbara Krzyśko – KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego Poznań

Elita (mężczyźni):

1. Tomasz Dygacz – JBG- 2 Diagnostix
2. Rafał Adamczyk – MITUTOYO AZS Politechnika Wrocławska
3. Tomasz Szala – Warszawski Klub Kolarski

U-23 (mężczyźni):

1. Mariusz Kozak – MTB TEAM RMF FM – ROCKSTAR
2. Patryk Kaczmarczyk – MITUTOYO AZS Politechnika Wrocławska
3. Krzysztof Łukasik – Warszawski Klub Kolarski

Mężczyźni AZS:

1. Mariusz Kozak – KS AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
2. Tomasz Dygacz – KS AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
3. Patryk Kaczmarczyk – KS AZS Politechniki Wrocławskiej Wrocław

Masters:

1. Tomasz Kostecki – ZVL Sportiva
2. Michał Jasiński
3. Marcin Jekel

  • Puchar Mazowsza MTB XC – Ursynów

Juniorka Młodsza:

1. Klaudia Czabok – WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
2. Aleksandra Klimczak – UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN
3. Karolina Chojecka – UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN

Junior Młodszy:

1. Marceli Bogusławski – INTEGRAL COLLECTIONS MTB TEAM
2. Tomasz Budziński – INTEGRAL COLLECTIONS MTB TEAM
3. Bartosz Grzesik – WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

Junior:

1. Kamil Wróbel – LKK LUKS SŁAWNO
2. Grzegorz  Tomaszewski – KS „OLIMPIC” PIASECZNO
3. Adam Kowalski – WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

Kobiety Elita:

1. Marta Turoboś – INTEGRAL COLLECTIONS MTB TEAM
2. Agnieszka  Bacińska – WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

Mężczyźni Elita:

1. Paweł Król – WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
2. Michał Ziułek – SANTE BSA TOUR
3. Adrian Jusiński – SANTE BSA TOUR

Masters I:

1. Emil Saładonis
2. Marek Adamczyk – SAMURAI ADVENTURES
3. Michał Świderski – TREZADOBIKETIRES.pl

Masters II

1. Piotr Dziedzic – UKS INTER-SOLAR
2. Jarosław Zieliński – Polski Klub MTB
3. Wiesław Rowicki

  • Mazovia MTB Maraton – Rawa Mazowiecka

MEGA:

1. Patryk Piasecki – Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn
2. Paweł Baranek – Mbike Retro Team
3. Grzegorz Maleszka – Dachland

1. Natalia Łoboda – Mbike Retro Team
2. Anna Klimczuk – Świat Rowerów Kellys Team
3. Krystyna Żyżyńska – MYBIKE.PL

FIT:

1. Michał Dobrzyński – Legion-serwis Active Jet Merida Team
2. Adam Płoski – SK BANK TEAM
3. Tomasz Bednarski – Legion-serwis Active Jet Merida Team

  • Lutnia Bike Marathon

Dystan 38 km:

1. Rafał Nogowczyk
2. Szymon Sikora
3. Krzysztof Grudzień

Dystans 19 km:

1. Anna Tomica
2. Klaudia Mirowska
3. Aneta Węglorz

1. Mateusz Nieboras
2. Dariusz Ślusarek
3. Tomasz Kamecki

  • V MTB TOUR LĘBORK

MINI:

1. Patrycja Lorkowska – GKS Cartusia Kartuzy
2. Magdalena Król – GKS Cartusia Kartuzy
3. Martyna Krefta – MLKS Baszta Bytów

1. Kacper Wiszniewski – GKS Cartusia Kartuzy
2. Jakub Szwiec – Lew Lębork
3. Michał Krygielski – Belta Team Gdańsk

HOBBY:

1. Aleksandra Zabrocka – MLKS Baszta Bytów
2. Zofia Rzeszutek – MLKS Baszta Bytów
3. Elżbieta Reca – MLKS Baszta Bytów

1. Tomasz Rzeszutek – MLKS Baszta Bytów
2. Mateusz Tygielski – Vitarade MTB Team
3. Daniel Diks – MKLS Baszta Bytów

MEGA:

1. Anna Świrkowicz – ASE TEAM

1. Bartosz Banach – BSA Sante Tour
2. Daniel Formela – TREK Gdynia
3. Piotr Rzeszutek – MLKS Baszta Bytów

[srp]

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0