Kalendarzowy updejt – PP MŚ XCO

HomeKALENDARZ

Kalendarzowy updejt – PP MŚ XCO

doping kadry mtb

Po pierwsze jeszcze raz nasze / Wasze wideo:

Jeśli spojrzeć na kalendarz najbliższego weekendu, to można prawie odnieść wrażenie, że organizatorzy wiedzieli, że w sobotę są dwie grube imprezy, które albo przyciągną najlepszych polskich zawodników albo przyciągną kibiców. Jakie to imprezy? Chyba nie trzeba nikomu przypominać, że jutro o 12.30 i 15.00 w Pietermartizburgu na Mistrzostwach Świata startuje elita. Czyli o tych właśnie godzinach meldujemy się na redbull.tv i oglądamy rywalizację mocno ściskając kciuki i krzycząc do monitora „ogień!!!!”. Nie tylko monitora, na Androida i iOS jest aplikacja Red Bull TV, która pozwala oglądać transmisję gdziekolwiek jest zasięg. Jeśli jesteś pro zawodnikiem, a nie załapałeś się do kadry to na pewno jesteś już w Złotym Stoku, gdzie w sobotę rozegrany zostanie finał Pucharu Polski. Na starcie będzie zapewne tłoczno, bo nagrody finansowe zostały przygotowane na bogato!

złota wstęga puchar polski xc

Jeśli nie jesteś pro i masz w poważaniu postępy naszych w RPA to pewnie będziesz w Wiśle na Bike Maraton albo Cybince na Versus Maraton (dość kultowa impreza).

Zakładamy najlepsze w RPA, więc po sobotniej nocy pełnej radości i świętowania w niedzielę lepiej nigdzie nie startować tylko zrobić delikatny rozjazd, żeby oczyścić organizm z procentów. Jeśli jednak jesteś zdecydowanie głodny ścigania to wybór jest ogromny. Na lekkiego kaca może być ogórek – Legia MTB Maraton w Kampinosie albo Mazovia w Skarżysku. Trochę lepiej może być w Nowej Soli (Kaczmarek Electric MTB), Szelmencie (Maratony Kresowe), Kole (GPX Wielkopolski) albo Szczecinie (Gryf Maraton).

sobków profil master

Jedyna miejscówka tego weekendu jeśli chodzi o maratony i pure mtb to chyba tylko Sobków (ŚLR), choć nie jest to do końca pewne, bo jest to w tej lokalizacji debiut. Nie mniej jednak profile trasy wyglądają bardzo obiecująco, a pierwsze dwie górki nieźle przeczołgają tzn. ustawią stawkę.

To co? Ogień!!!

[srp]

COMMENTS

DISQUS: 1