Puchar Świata MTB – Vallnord

HomeZapowiedzi

Puchar Świata MTB – Vallnord

andora puchar świata dh

Po krótkiej przerwie w rywalizacji czołówki światowego MTB wracamy na trasy PŚ. W międzyczasie zdążyliśmy poznać zwycięzców krajowych czempionatów, a także emocjonować się rywalizacją na TdF. Na nudę nie mogliśmy narzekać i mam nadzieję, że kolejna odsłona PŚ nas też nie zawiedzie.

andora puchar świata xco

Tym razem gościmy w Andorze w miejscowości Vallnord. Dziś każdy kto oglądał relację z XCE chyba zauważył, że trasa prezentuje się dość ciekawie. W sprintach najlepszy okazał się Belg Fabrice Mels z drużyny Salcano Alanya. Najszybszą zawodniczką była dziś Szwajcarka Kathrin Stirnemann z ekipy Sabine Spitz Haibike Pro Team. Naszych reprezentantów zabrakło.

andora puchar świata xco

W rywalizacji DH czekamy na przełamanie passy rodzeństwa Atherton, ale trzeba sobie jasno powiedzieć, że ich dyspozycja jest raczej poza zasięgiem konkurencji. Pomimo tego liczymy na spore emocje.

andora trasa dh

W wyścigach XCO trzymamy kciuki za naszą zdolną i bardzo mocną młodzież! Kibicujemy też Markowi Konwie by udało mu się wreszcie wskoczyć w dziesiątkę. Mamy też nadzieję że Maja Włoszczowska dzielnie powalczy o przełamanie monopolu Tanji Zakelj na zwycięstwa w PŚ

andora trasa xco

Przypominamy, że wszystkie relację można na żywo oglądać na www.redbull.tv

(fot. vallnordworldcup.com)

[srp]

COMMENTS

DISQUS: 0