Kalendarzowy updejt – róg obfitości

HomeKALENDARZ

Kalendarzowy updejt – róg obfitości

maratony kresowe wasilkow 2013

Dla niektórych 9 dni wolnego i już zaliczone nawet dwa starty – Warszawa, Olejnica, Będzin, Laski. Jednak kolejne dni to jeszcze więcej możliwości.

Maratony (XCM):

MTB Marathon – 1 maja – Murowana Goślina

Ze względu na niepewne warunki atmosferyczne panujące na południu naszego kraju, stosujemy od lat formułę odpowiedniego rozpoczęcia sezonu, gdzie elementem dominującym będzie przejechany dystans, a nie pokonane przewyższenia.

Kresowe – 1 maja – Wasilków:

Trasa maratonu w Wasilkowie powinna dostarczyć także wiele satysfakcji pod względem sportowym. Ilość zjazdów i podjazdów jest niepoliczalna. Będą szutry, korzenie, techniczne single tracki, a na deser niezwykle wymagająca Łysa Góra.

Mazovia – 3 maja – Toruń:

Start ze słynnej Moto Areny, a potem piasek, dużo piasku ;)

Mazovia – 4 maja – Bydgoszcz:

Debiut Mazovii w tym mieście, start z kultowego Myślęcinka i sprawdzian dla zawodników czy dwudniówki wpiszą się na stałe w ten cykl.

Maraton MTB – 3 maja – Łańcut:

W bieżącym roku zmodyfikowaliśmy trasę naszego maratonu, gdzie kolarze najpierw zdobywać będą wzniesienie Magdalenkę  w Cierpiszu oraz drugie wzniesienie Patrię na wys. 415 m. n.p.m. w Husowie. 

Grand Prix Wielkopolski – 4 maja – Połczyn Zdrój:

Po roku przerwy znowu będzie okazja zmierzyć się z Połczyńskimi Garbami. […]Nie ma co ukrywać, lekko nie będzie i na długim dystansie można spodzikujawia xc logoewać sie przewyższeń grubo powyżej 1000m.

ŚLR – 5 maja – Sandomierz (zalicza się do Góry Świętokrzyskie MTB Cup):

MTB Cross Maraton wraca do Sandomierza. Niepozorna trasa „przez sady” na dystansie FAN będzie miała 50 km / 810 m, a Master 80 km i 1302 m.

Cross Country (XCO):

festina 4x race swieradow zdrojPZKol – dla zawodników z licencjami:

  • Puchar Polski XCO – Góry Świętokrzyskie MTB Cup – 3-4 maja – Pińczów (XCO) / Kielce (XCE)- strona zawodów
  • Puchar Polski 4X – 4 maja – Szczawno Zdrój – strona zawodów

[srp]

COMMENTS

DISQUS: 0