Przegląd kolarskiej „prasy” internetowej

HomeRóżności

Przegląd kolarskiej „prasy” internetowej

Nie sposób pisać o wszystkim. Dlatego przeglądając polską sieć trafiamy na wiele rzeczy o których sami byśmy nie napisali. Kilka z nich poniżej. Jeśli przypadnie Wam ta forma do gustu, to będziemy robić regularnie takie „przeglądy”.

„Cały cykl Skandia Maraton Lang Team składa się z sześciu edycji. Pięć z nich zaliczać się będzie do Pucharu Polski w maratonie MTB. Z klasyfikacji wyjęta jest edycja warszawska, ze względu na dość rekreacyjny charakter tras. Pozostałe edycje odbędą się w Krakowie (18.05), Krokowej (25.05), Dąbrowie Górniczej (8.06), Bytowie (15.06) i Kwidzyniu (28.09).” – czyli mieliśmy dobre informacje, Warszawa wykluczona :)

http://bit.ly/ZBQlvT 

„Rywalka Mai Włoszczowskiej złamała obojczyk” – nieważne kto, ważne że to rywalka Mai Włoszczowskiej. W przeciwnym razie nikt by nie kliknął.

http://bit.ly/XIv5bp  

„Kolejny udany występ zajęła nasza dwukrotna mistrzyni świata na torze Katarzyna Pawłowska (GSD Gestion-Kallisto) kończąc zawody na jedenastym miejscu.” – brawo!

http://bit.ly/Z0dKfV

„Niespełna 23-letni zawodnik Omega Pharma-Quickstep potwierdza, że nieprzypadkowo większość kolarskich ekspertów dostrzega w nim ogromny talent. We środę na finiszu pilnował swojej pozycji bardzo umiejętnie, choć zaraz po wyścigu mówił w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”, że jego wynik to zasługa przede wszystkim kolegów z drużyny. Wśród nich był Michał Gołaś.” – jak tylko Michał Kwiatkowski wygra to liczymy na wybuch „Kwiatomanii” nad Wisłą i milionów przed telewizorami oglądających relacje w Eurosport

http://bit.ly/11lBqXY   

[srp]

COMMENTS

DISQUS: 0